Veres - system bujania bez szuflady do łóżeczka Sydney, Nice - Anthracite Natural
Opis produktu Veres - system bujania bez szuflady do łóżeczka Sydney, Nice - Anthracite Natural
Veres Nice/Sydney system bujający do łóżeczka - Komfort snu i bezpieczeństwo
System bujania do łóżeczka dziecięcego Sydney oraz Nice to rewolucyjne rozwiązanie, które przynosi ulgę rodzicom i komfort maluchom. Dzięki wykorzystaniu mechanizmu wahadłowego, który umożliwia bujanie z boku na bok, maluchy mogą cieszyć się spokojniejszym snem, przypominającym kołysanie w ramionach. System jest kompatybilny z łóżeczkami o wymiarach 120x60 cm z linii Sydney i Nice, oferując łatwą adaptację i instalację. Wykorzystanie ekologicznych farb i lakierów na bazie wody, a także niezawodnej armatury niemieckiego producenta, podkreśla troskę o zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników.
Dane techniczne Veres Nice/Sydney system bujający do łóżeczka z szufladami
| Waga i wymiary | |
|---|---|
| Waga netto | 6.8 kg |
| Wymiary zewnętrzne | 112.2x56.1x21.6 cm |
| Opakowanie | Pudełko 1: 123x25x7 cm / 7.4 kg |
| Całkowita waga (brutto) | 7.4 kg |
| Parametry | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wiek | od urodzenia |
| Rodzaj | akcesoria do łóżeczka |
| Kolor | biały |
| Kolekcje | kolekcja Veres Nice / kolekcja Veres Sydney |
| Niemieckie okucia Häfele | W produkcji mebli dziecięcych Veres wykorzystywane są niemieckie okucia Häfele |
| Antybakteryjna farba wodna Sherwin-Williams z jonami srebra | Antybakteryjna farba wodna Sherwin-Williams z jonami srebra bez szkodliwych pierwiastków chemicznych |
| eco meble | Meble veres wykonane z wysokiej jakości karpackiego buku, MDF, płyty wiórowej |
Cechy Veres - system bujania bez szuflady do łóżeczka Sydney, Nice - Anthracite Natural
Dostępność wariantów Veres - system bujania bez szuflady do łóżeczka Sydney, Nice - Anthracite Natural
Opinie o Veres - system bujania bez szuflady do łóżeczka Sydney, Nice - Anthracite Natural
Nie znaleziono opinii