Veres – houpací systém bez zásuvky k postýlce Sydney, Nice – Anthracite Natural
Opis produktu Veres houpací systém bez zásuvky
Houpací systém k dětské postýlce Veres Sydney, Nice
Houpací systém k dětské postýlce Veres Sydney, Nice je doplňková volba pro houpání dětské postýlky. Houpání pomáhá dítěti uklidnit se a rychleji usnout. Houpání pomocí příčného kyvadla probíhá ze strany na stranu (vlevo-vpravo) vůči dítěti a opakuje pohyby klasické kolébky. Kyvadlový mechanismus je vynikající volbou k dětské postýlce. Houpací systém bez zásuvky je kompatibilní s následujícími modely postýlek Veres: Sydney, Nice.
Technické údaje Veres houpací systém k postýlkám Sydney, Nice
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 6,8 kg |
| Balení | Krabice 1 123 × 25 × 7 cm / 7,4 kg |
| Celková hmotnost (brutto) | 7,4 kg |
| Parametry | |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ | příslušenství k postýlce |
| Barva | antracitově přírodní |
| Rozměry | 112,4 × 56,1 × 21,6 cm |
| Kolekce | kolekce Veres Sydney / kolekce Veres Nice |
| Německé kování Häfele | Při výrobě dětského nábytku Veres se používá německé kování Häfele |
| Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra | Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra bez škodlivých chemických prvků |
| Eko nábytek | Nábytek Veres vyroben z vysoce kvalitního karpatského buku, MDF a dřevotřísky |
Cechy Veres houpací systém bez zásuvky
Dostępność wariantów Veres houpací systém bez zásuvky
Opinie o Veres houpací systém bez zásuvky
Nebyly nalezeny žádné recenze