9/9
Filtry
cena

PLN  –  PLN

  • 4PLN
  • 599PLN
producent
    Więcej
darmowa dostawa
 

Zabawki dla niemowląt

 BabyOno pozytywka Myszka welur, fig. 1 Minus
10%
53.51 PLN 47.99 PLN

Zabawki dla niemowląt

Już od pierwszych dni życia dziecka, pojawia się wokół niego mnóstwo najróżniejszych zabawek. W tym pierwszym okresie bardzo ważne jest, by zabawki były przyjazne, wykonane z materiałów bezpiecznych dla najmłodszych oraz odpowiednich dla skóry. Kolorowe, o różnych kształtach maskotki, grzechotki, gryzaki i maty edukacyjne pozwalają Maluszkom uczyć się dźwięków, a także poznawać poprzez dotyk różne formy i kształty.

Podczas zabaw z Maleństwem nie może zabraknąć bujaków i skoczków, które są wykonane starannie, z najlepszych gatunkowo tkanin i materiałów oraz posiadają elementy odpowiednie do zabaw z małym dzieckiem. Powierzchnia każdej maty czy bujaka jest miękka, dzięki czemu są one bezpieczne dla malucha w każdym wieku. Różnorodność kształtów i funkcji sprawia, że takie zabawki zapewniają wiele godzin doskonałej zabawy.

Do mat edukacyjnych możemy dowoli dobierać wielokorowe, o różnych kształtach zawieszki, które dzięki bezpiecznym i mocnym zapięciom możemy dobrze przymocować do wybranych elementów.