Opis produktu Veres Bern 900 - komoda dziecięca (90 cm) - White
Veres Bern komoda 900 - doskonałe rozwiązanie do pokoju dziecięcego
Veres Bern 900 to komoda z wysuwanymi szufladami do pokoju dziecięcego do przechowywania ubrań i rzeczy dla dziecka. Komoda dziecięca Veres Bern łączy w sobie prostotę designu, wygodę w codziennej pielęgnacji dziecka i funkcjonalność. Komoda posiada wysuwane szuflady oraz wbudowany pasek mocujący do mocowania do ściany. Dodatkowymi walorami funkcjonalnymi jest możliwość montażu wąskiego lub szerokiego przewijaka (do nabycia osobno). Uniwersalna kolorystyka komody dziecięcej Bern 900 będzie pasować niemal do każdego modelu łóżeczka i pokoju dziecięcego chłopca czy dziewczynki. Wykonana z dbałością o komfort, bezpieczeństwo i zdrowie dziecka.
Dlaczego warto wybrać Veres Bern komoda 900 z szufladami?
3 szuflady z płynnym systemem Hafele
Kiedy dziecko jest małe, bardzo ważne jest, aby wszystko było pod ręką. Komoda dziecięca Bern o szerokości 90 cm posiada 3 wysuwane szuflady. Prowadnice teleskopowe z pełnym wysuwem, wysokim stopniem obciążenia i zabezpieczeniem przed pełnym wysunięciem. Możesz zmienić ubranko dziecka, nie zostawiając go, wystarczy otworzyć szufladę i zabrać wszystko, czego potrzebujesz.
System bezpieczeństwa Veres Safety System
Veres Safety System – system zabezpieczający przed przewróceniem się komód, przewijaków, szaf. Jest to jedno z najskuteczniejszych i zalecanych środków bezpieczeństwa. System VSS pozwala zapobiec przewróceniu się komody na dziecko, a także zapobiega wypadaniu szuflad, co sprawia, że użytkowanie komody jest bezpieczniejsze.
Kolekcja Veres Nice
Veres Bern to połączenie zwięzłego designu, funkcjonalności i komfortu. Minimalistyczny styl mebli dziecięcych Bern pomoże stworzyć nowoczesne i przytulne wnętrze pokoju dziecięcego. W kolekcji Veres Bern znajdują się meble niezbędne do pokoju dziecięcego: komody z wysuwanymi szufladami, szafy oraz stolik nocny. Meble do pokoju dziecięcego z kolekcji Veres Bern możesz kupić w dowolnym z trzech kolorów: biały, beżowy (kość słoniowa), biało-grafitowy.
Dodatkowe akcesoria Veres Bern komoda 900
Dodatkowe opcje komody Veres Bern 900 oferują jeszcze więcej możliwości dostosowania mebla do potrzeb i przestrzeni w pokoju dziecka. Na komodzie Bern 900 można zamontować 2 opcje z przewijakiem (sprzedawane oddzielnie): składane (wąski z prawej i lewej strony, szeroki) oraz nieskładany (wąski z prawej i lewej strony, szeroki). Te dodatkowe akcesoria pozwalają na wygodne przewijanie dziecka, zachowując przy tym maksymalną funkcjonalność i estetykę mebla.
Dane techniczne Veres Bern komoda 900 z szufladami
| Waga i wymiary | |
|---|---|
| Waga netto | 45.4 kg |
| Wymiary zewnętrzne | 90.4x51.2x86.8 cm |
| Opakowanie | Pudełko 1: 94x56x22 cm / 49.5 kg |
| Całkowita waga (brutto) | 49.5 kg |
| Parametry | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość wysuwanych szuflad | 3 |
| Pasek do mocowania do ściany | tak |
| Materiał | płyta wiórowa |
| Rodzaj | komoda |
| Kolor | beżowy |
| Kolekcje | kolekcja Veres Bern |
| Co zawiera | pasek do mocowania VSS, dodatkowe opcje (dokupowane osobno), niemieckie okucia Häfele, antybakteryjna farba wodna Sherwin-Williams z jonami srebra, eco meble |
Cechy Veres Bern 900 - komoda dziecięca (90 cm) - White
Dostępność wariantów Veres Bern 900 - komoda dziecięca (90 cm) - White
Opinie o Veres Bern 900 - komoda dziecięca (90 cm) - White
Nie znaleziono opinii