Opis produktu Veres Bern 900 dětská komoda
Veres Bern komoda 900 – dokonalé řešení do dětského pokoje
Veres Bern 900 je komoda s výsuvnými zásuvkami do dětského pokoje pro uložení oblečení a věcí dítěte. Dětská komoda Veres Bern spojuje jednoduchost designu, pohodlí při každodenní péči o dítě a funkčnost. Komoda disponuje výsuvnými zásuvkami a vestavěným bezpečnostním popruhem pro uchycení ke zdi. Další funkční výhodou je možnost montáže úzkého nebo širokého přebalovacího nástavce (k zakoupení zvlášť). Univerzální barevné provedení dětské komody Bern 900 se hodí prakticky ke každému modelu postýlky a dětského pokoje pro chlapce i dívku. Vyrobena s důrazem na komfort, bezpečnost a zdraví dítěte.
Proč zvolit Veres Bern komodu 900 se zásuvkami?
3 zásuvky s plynulým systémem Häfele
Když je dítě malé, je velmi důležité mít vše po ruce. Dětská komoda Bern o šířce 90 cm disponuje 3 výsuvnými zásuvkami. Teleskopické výsuvy s plným vytažením, vysokou nosností a pojistkou proti úplnému vysunutí. Můžete dítěti vyměnit oblečení, aniž byste od něj odcházeli – stačí otevřít zásuvku a vzít vše potřebné.
Bezpečnostní systém Veres Safety System
Veres Safety System – bezpečnostní systém proti převržení komody, přebalovacího nástavce a skříní. Je to jedno z nejúčinnějších a doporučovaných bezpečnostních opatření. Systém VSS zabraňuje převržení komody na dítě a také zabraňuje vypadávání zásuvek, čímž činí používání komody bezpečnějším.
Kolekce Veres Bern
Veres Bern je spojení stručného designu, funkčnosti a komfortu. Minimalistický styl dětského nábytku Bern pomůže vytvořit moderní a útulný interiér dětského pokoje. V kolekci Veres Bern najdete nábytek nezbytný pro dětský pokoj: komody s výsuvnými zásuvkami, skříně a noční stolek. Nábytek do dětského pokoje z kolekce Veres Bern si můžete zakoupit v libovolné ze tří barev: bílá, béžová (slonová kost), bílo-grafitová.
Doplňkové příslušenství Veres Bern komoda 900
Doplňkové možnosti komody Veres Bern 900 nabízejí ještě více možností přizpůsobení nábytku potřebám a prostoru v dětském pokoji. Na komodu Bern 900 lze namontovat 2 varianty přebalovacího nástavce (prodávány zvlášť): skládací (úzký zprava a zleva, široký) a neskládací (úzký zprava a zleva, široký). Toto doplňkové příslušenství umožňuje pohodlné přebalování dítěte při zachování maximální funkčnosti a estetiky nábytku.
Technické údaje Veres Bern komoda 900 se zásuvkami
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 45,4 kg |
| Vnější rozměry | 90,4 × 51,2 × 86,8 cm |
| Balení | Krabice 1: 94 × 56 × 22 cm / 49,5 kg |
| Celková hmotnost (brutto) | 49,5 kg |
| Parametry | |
| Záruka | 24 měsíců |
| Počet výsuvných zásuvek | 3 |
| Popruh pro uchycení ke zdi | ano |
| Materiál | dřevotříska |
| Typ | komoda |
| Barva | bílá |
| Kolekce | kolekce Veres Bern |
| Obsah balení | bezpečnostní popruh VSS, doplňkové možnosti (k zakoupení zvlášť), německé kování Häfele, antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra, eko nábytek |
Cechy Veres Bern 900 dětská komoda
Dostępność wariantów Veres Bern 900 dětská komoda
Opinie o Veres Bern 900 dětská komoda
Nebyly nalezeny žádné recenze