Veres - szuflada bez wahadła do łóżeczka dziecięcego LD6, LD13, LD15, LD19 - Beige
Opis produktu Veres - szuflada bez wahadła do łóżeczka dziecięcego LD6, LD13, LD15, LD19 - Beige
Veres szuflada do łóżeczek LD3, LD6, LD13, LD15
Szuflada bez wahadła do łóżeczka dziecięcego Veres z łóżkiem o wymiarach 120x60 cm. Szuflada Veres podzielona jest na 2 sekcje, które zamykane są przesuwanymi „pokrywkami”. Możliwy jest jednoczesny montaż z kółkami, natomiast nie ma możliwości dodatkowego montażu wahadła do szuflady. Szuflada bez wahadła Veres pasuje do następujących modeli: LD3, LD6, LD13, LD15, LD16, LD18, LD19, oferując eleganckie i praktyczne rozwiązanie do przechowywania niezbędnych akcesoriów i ubrań dziecka.
Dane techniczne Veres szuflada do łóżeczek LD3, LD6, LD13, LD15 z szufladami
| Waga i wymiary | |
|---|---|
| Waga netto | 13.6 kg |
| Opakowanie | Pudełko 1: 132х61х7 cm / 15.3 kg |
| Całkowita waga (brutto) | 15.3 kg |
| Parametry | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Rodzaj | szuflada |
| Kolor | biały |
| Wymiary | 118.9х56.6х18.7 cm |
| Kolekcje | kolekcja Veres LD |
| Niemieckie okucia Häfele | W produkcji mebli dziecięcych Veres wykorzystywane są niemieckie okucia Häfele |
| Antybakteryjna farba wodna Sherwin-Williams z jonami srebra | Antybakteryjna farba wodna Sherwin-Williams z jonami srebra bez szkodliwych pierwiastków chemicznych |
| eco meble | Meble veres wykonane z wysokiej jakości karpackiego buku, MDF, płyty wiórowej |
Cechy Veres - szuflada bez wahadła do łóżeczka dziecięcego LD6, LD13, LD15, LD19 - Beige
Dostępność wariantów Veres - szuflada bez wahadła do łóżeczka dziecięcego LD6, LD13, LD15, LD19 - Beige
| Sortuj wg Cena | Sortuj wg Dostępność | Sortuj wg KOD | Sortuj wg Kolor |
|---|---|---|---|
|
319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141936
|
Kolor:
|
|
319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141937
|
Kolor:
|
|
319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141938
|
Kolor:
|
|
319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141939
|
Kolor:
|
|
319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141940
|
Kolor:
|
Opinie o Veres - szuflada bez wahadła do łóżeczka dziecięcego LD6, LD13, LD15, LD19 - Beige
Nie znaleziono opinii