Veres - składany przewijak na komodę, wąski 600 (49.6x68 cm) - Beige ekspozycja
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 129.00 PLN
Opis produktu Veres - składany przewijak na komodę, wąski 600 (49.6x68 cm) - Beige ekspozycja
Wąski składany przewijak serii 600 do komody dziecięcej Veres
Przewijak serii 600 to idealne rozwiązanie dla rodziców ceniących funkcjonalność i bezpieczeństwo. Wygodna wysokość komody oraz powierzchnia przewijania 49.6х68 cm zapewniają komfort użytkowania i pomagają odciążyć plecy mamy. Przewijak na komodę Veres 600 wyposażony jest w system mocowania za pomocą minifixów, co umożliwia łatwe „złożenie” przewijaka, gdy nie jest używany. Bezpieczne, zaokrąglone kształty oraz polerowane powierzchnie gwarantują bezpieczeństwo dziecka podczas przewijania. Produkt można łatwo zamontować i zdjąć z komody, nie pozostawiając śladów na blacie, co czyni go doskonałym wyborem dla każdego rodzica. Wykonany z wysokiej jakości płyty wiórowej laminowanej, pasuje na komody dziecięce o głębokości 48-51.6 cm.
Dane techniczne Veres składany wąski przewijak na komodę 600 z szufladami
| Waga i wymiary | |
|---|---|
| Waga netto | 4 kg |
| Wymiary zewnętrzne | 71.6-73x58.4x10.4 cm |
| Opakowanie | Pudełko 1 70х26х7.5 cm / 4.4 kg |
| Całkowita waga (brutto) | 4.4 kg |
| Parametry | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wymiary miejsca do przewijania | 49.6х68 cm |
| Wiek | od urodzenia |
| Materiał | płyta wiórowa |
| Rodzaj | przewijak |
| Kolor | biały |
| Kolekcje | kolekcja Veres Bern / kolekcja Veres LD / kolekcja Veres Manhattan / kolekcja Veres Monaco / kolekcja Veres Nice / kolekcja Veres Sydney |
| Niemieckie okucia Häfele | W produkcji mebli dziecięcych Veres wykorzystywane są niemieckie okucia Häfele |
| Antybakteryjna farba wodna Sherwin-Williams z jonami srebra | Antybakteryjna farba wodna Sherwin-Williams z jonami srebra bez szkodliwych pierwiastków chemicznych |
| Eco meble | Meble Veres wykonane z wysokiej jakości karpackiego buku, MDF, płyty wiórowej |
Wariant "ekspozycja" jest produktem ekspozycyjnym.
Stan produktu: bardzo dobry, w pełni funkcjonalny, bez większych
uszczerbków, może nosić drobne ślady przymierzania, bez oryginalnego opakowania.
Możliwość obejrzenia w sklepie w Warszawie lub wysyłki realnego zdjęcia
produktu na adres e-mail.
Jesteś zainteresowany odwiedź nas lub zapytaj o produkt na czacie.
Cechy Veres - składany przewijak na komodę, wąski 600 (49.6x68 cm) - Beige ekspozycja
Dostępność wariantów Veres - składany przewijak na komodę, wąski 600 (49.6x68 cm) - Beige ekspozycja
| Sortuj wg Cena | Sortuj wg Dostępność | Sortuj wg KOD | Sortuj wg Rozmiar | Sortuj wg Kolor |
|---|---|---|---|---|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141923
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141921
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141918
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141922
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141916
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141919
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór w 24h
|
141920
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141914
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141912
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141913
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141915
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141917
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141910
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141911
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
129.00 PLN
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór w 24h
|
141918EKS
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
Opinie o Veres - składany przewijak na komodę, wąski 600 (49.6x68 cm) - Beige ekspozycja
Nie znaleziono opinii