Opis produktu Veres Manhattan 900 - komoda dziecięca (90 cm) - White Natural
Veres Manhattan komoda 900
Odznaczająca się unikatowym designem Veres Manhattan komoda 900 staje się sercem każdego dziecięcego pokoju, wprowadzając do niego atmosferę spokoju i estetycznego ładu. Jest to produkt, który łączy w sobie elegancję oraz funkcjonalność dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych materiałów jak MDF, solidna płyta wiórowa i naturalne drewno, wszystko pokryte bezpiecznymi, atestowanymi lakierami wodnymi. Unikalność tej komody podkreśla jej ergonomiczna konstrukcja bezpieczna dla dzieci - zaokrąglone krawędzie minimalizują ryzyko, a dodatkowe funkcje takie jak płynnie wysuwane szuflady, stabilizujący pasek do ściany oraz opcjonalny przewijak, dodają wartości użytkowej. Veres Manhattan komoda 900 została stworzona z troską o każdy detal, by zapewnić bezpieczeństwo i zdrowy rozwój Twojego dziecka.
Dlaczego warto wybrać Veres Manhattan komoda 900 z szufladami?
3 szuflady z płynnym systemem Hafele
Kiedy w domu pojawia się maluch, każda chwila jest na wagę złota. Dlatego Veres Manhattan komoda 900 została zaprojektowana z myślą o maksymalnej funkcjonalności i łatwości dostępu. Trzy przestronne szuflady, wyposażone w prowadnice teleskopowe Hafele z pełnym wysuwem, zapewniają wygodny i bezproblemowy dostęp do wszystkich potrzebnych przedmiotów bez konieczności odwracania uwagi od dziecka. System zabezpieczeń zapobiega przypadkowemu wysunięciu, co czyni użycie komody bezpiecznym i komfortowym.
System bezpieczeństwa Veres Safety System
Bezpieczeństwo jest priorytetem, zwłaszcza w pokoju dziecka. Veres Manhattan komoda 900 wykorzystuje innowacyjny Veres Safety System, który skutecznie chroni przed przewróceniem się mebla oraz wypadaniem szuflad. Dzięki temu rozwiązaniu, możesz być spokojny o bezpieczeństwo swojej pociechy, a komoda staje się nie tylko praktycznym, ale i bezpiecznym elementem wyposażenia pokoju dziecięcego. System VSS to gwarancja spokoju dla rodziców i dodatkowa ochrona dla dziecka.
Przewijaki do Veres Manhattan komoda 900
Komoda Veres Manhattan komoda 900 oferuje nie tylko przestrzeń do przechowywania, ale również możliwość dostosowania do potrzeb najmłodszych dzięki opcji montażu przewijaka. Dostępne są dwa rodzaje przewijaków (sprzedawane oddzielnie): składany – idealny do optymalizacji przestrzeni, dostępny zarówno w wersji wąskiej (z prawej i lewej strony), jak i szerokiej; oraz nieskładany – oferujący stałą, wygodną powierzchnię do pielęgnacji dziecka, także w wersji wąskiej i szerokiej. Te elastyczne opcje pozwalają dostosować Veres Manhattan komoda 900 do indywidualnych potrzeb i preferencji, zapewniając maksymalną funkcjonalność i komfort podczas codziennego użytkowania.
Kolekcja Veres Manhattan
Kolekcja Veres Manhattan reprezentuje najwyższej klasy meble dziecięce, które wyróżniają się skandynawskim designem. Wykonane z naturalnego drewna, wysokiej jakości MDF oraz płyty wiórowej, te eleganckie meble pokryte są bezpiecznymi, atestowanymi farbami i lakierami na bazie wody. Niemieckie okucia marki Hafele dodają meblom z kolekcji Veres Manhattan trwałości oraz gwarantują ich niezawodność przez lata. Z myślą o potrzebach najmłodszych i ich rodziców, kreujemy przestrzeń pełną ciepła, funkcjonalności i bezpiecznego stylu.
Dane techniczne Veres Manhattan komoda 900 z szufladami
| Waga i wymiary | |
|---|---|
| Waga netto | 45.8 kg |
| Wymiary zewnętrzne | 90x49x77 cm |
| Opakowanie | Pudełko 1: 94x56x23 cm / 47.3 kg |
| Całkowita waga (brutto) | 47.3 kg |
| Parametry | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość półek | 2 |
| Ilość wysuwanych szuflad | 3 |
| Nóżki | tak, drewniane |
| Pasek do mocowania do ściany | tak |
| Materiał | drewno / MDF / płyta wiórowa |
| Rodzaj | komoda |
| Kolor | biały / bukowy |
| Kolekcje | kolekcja Veres Manhattan |
| Co zawiera | pasek do mocowania VSS |
| Dodatkowe opcje (dokupowane osobno) | przewijak na komodę składany szeroki / przewijak na komodę składany wąski / przewijak na komodę szeroki / przewijak na komodę wąski |
| Niemieckie okucia Häfele | W produkcji mebli dziecięcych Veres wykorzystywane są niemieckie okucia Häfele |
| Antybakteryjna farba wodna Sherwin-Williams z jonami srebra | Antybakteryjna farba wodna Sherwin-Williams z jonami srebra bez szkodliwych pierwiastków chemicznych |
| eco meble | Meble veres wykonane z wysokiej jakości karpackiego buku, MDF, płyty wiórowej |
Cechy Veres Manhattan 900 - komoda dziecięca (90 cm) - White Natural
Dostępność wariantów Veres Manhattan 900 - komoda dziecięca (90 cm) - White Natural
| Sortuj wg Cena | Sortuj wg Dostępność | Sortuj wg KOD | Sortuj wg Rozmiar | Sortuj wg Kolor |
|---|---|---|---|---|
|
1,399.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141979
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
899.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141988
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
899.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141989
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141994
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141995
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
Opinie o Veres Manhattan 900 - komoda dziecięca (90 cm) - White Natural
Nie znaleziono opinii