Veres LD19 - łóżeczko dziecięce z opuszczanym bokiem i gryzakiem (120x60 cm) - Graphite
Opis produktu Veres LD19 - łóżeczko dziecięce z opuszczanym bokiem i gryzakiem (120x60 cm) - Graphite
Veres łóżeczko LD19 - Elegancja i bezpieczeństwo snu Twojego dziecka
Veres LD19 to drewniane łóżeczko dla dziecka od urodzenia do ok. 4 roku życia. Elegancki i stylowy model LD19, wykonany w najlepszych tradycjach europejskiego designu, doda wyrafinowania wnętrzu pokoju dziecięcego. Łóżeczko dziecięce LD19 z miejscem do spania o wymiarach 120x60 cm posiada ruchomą ściankę boczną, dzięki czemu rodzice mogą wygodnie pochylać się w stronę dziecka. W górnej części boków łóżeczka Veres LD19 znajduje się nakładka ochronna do gryzienia, która chroni dziąsła dziecka. Łóżeczko dla dziecka Veres LD19 z gryzakiem wykonane jest z przyjaznego dla środowiska drewna i tworzywa sztucznego dopuszczonego do kontaktu z żywnością i pokryte szwedzką farbą na bazie wody. Wykonane z dbałością o komfort, bezpieczeństwo i zdrowie dziecka.
Dlaczego warto wybrać Veres łóżeczko LD19 z szufladami?
Łóżeczko dziecięce z opuszczanym bokiem
Veres łóżeczko LD19 posiada ruchomą ściankę boczną, dzięki czemu rodzice mogą wygodnie pochylić się w stronę dziecka. Opuszczany bok łóżeczka można obniżyć lub całkowicie zdjąć, zamieniając Veres LD19 w dostawne łóżeczko lub sofę.
Wyjmowane trzy szczebelki
Kiedy dziecko podrośnie, będzie mogło samodzielnie wychodzić i wracać do łóżeczka przez miejsce, w którym wyciągnięte są druty, zamiast próbować się wspinać.
Łóżeczko z gryzakiem
Z dbałością o bezpieczeństwo i zdrowie dziecka, Veres łóżeczko LD19 posiada nakładkę ochronną do gryzienia na całej górnej części boków, wykonaną z elastycznego materiału, co zabezpieczy dziąsła dziecka.
Elegancka klasyka, wygoda i bezpieczeństwo
Łóżeczko dziecięce Veres LD19 z klasycznej linii wykonane jest z drewna bukowego i olchowego, wypolerowane powierzchnie są pokryte szwedzką farbą na bazie wody, spełniając europejskie wymogi bezpieczeństwa.
Dodatkowe akcesoria Veres łóżeczko LD19
Do łóżeczka Veres LD19 można dokupić osobno szereg praktycznych akcesoriów, które zwiększą funkcjonalność i komfort użytkowania. Wśród dostępnych opcji znajdują się koła z blokadą, pozwalające na łatwe przesuwanie łóżeczka po pokoju, wahadło bez szuflady dla delikatnego kołysania, wahadło z szufladą na 2 sekcje, które zapewnia dodatkową przestrzeń na akcesoria dziecka na prowadnicach teleskopowych, oraz szuflada bez wahadła, idealna do przechowywania pościeli czy zabawek.
Dane techniczne Veres łóżeczko LD19 z szufladami
| Waga i wymiary | |
|---|---|
| Waga netto | 28.8 kg |
| Wymiary zewnętrzne | 141.4х67.8х103.5 cm |
| Opakowanie | Pudełko 1: 131х83х18 cm / 32.5 kg |
| Całkowita waga (brutto) | 32.5 kg |
| Ścianki łóżeczka | |
| Ruchomy bok łóżeczka | tak |
| Szerokość szczebelka | 3.7 cm |
| Odstęp między szczebelkami | 5.6 cm |
| Obecność zdejmowanych szczebelków | tak |
| Ochraniacz na szczebelki do gryzienia | tak |
| Dno łóżeczka | |
| Wymiary miejsca do spania | 120x60 cm |
| Poziomy ustawienia miejsca do spania | 27.2 cm / 44 cm / 59 cm |
| Podstawka pod materac | lamele |
| Szerokość lameli | 3.7 cm |
| Grubość lameli | 1.0 cm |
| Odstęp między lamelami | 5.2 cm |
| Parametry | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Maksymalne obciążenie | 35.0 kg |
| Możliwość wykorzystania jako łóżeczko przystawne | tak |
| Wiek | od urodzenia do 3-4 lat |
| Materiał | karpacki buk / olcha |
| Rodzaj | łóżeczko dziecięce |
| Kolor | beżowy |
| Kolekcje | kolekcja Veres LD |
| Dodatkowe opcje (dokupowane osobno) | bujający system bez szuflady / bujający system z szufladą / kółka / system mocowania łóżeczka dostawnego / szuflada bez bujający system |
| niemieckie okucia Häfele | W produkcji mebli dziecięcych Veres wykorzystywane są niemieckie okucia Häfele |
| Antybakteryjna farba wodna Sherwin-Williams z jonami srebra | Antybakteryjna farba wodna Sherwin-Williams z jonami srebra bez szkodliwych pierwiastków chemicznych |
| eco meble | Meble veres wykonane z wysokiej jakości karpackiego buku, MDF, płyty wiórowej |
Cechy Veres LD19 - łóżeczko dziecięce z opuszczanym bokiem i gryzakiem (120x60 cm) - Graphite
- drewno bukowe
- drewno olchowe
- możliwość dokupienia
Dostępność wariantów Veres LD19 - łóżeczko dziecięce z opuszczanym bokiem i gryzakiem (120x60 cm) - Graphite
| Sortuj wg Cena | Sortuj wg Dostępność | Sortuj wg KOD | Sortuj wg Kolor |
|---|---|---|---|
|
1,599.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141965
|
Kolor:
|
|
1,599.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141966
|
Kolor:
|
|
1,599.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór w 24h
|
141967
|
Kolor:
|
|
1,599.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141968
|
Kolor:
|
Opinie o Veres LD19 - łóżeczko dziecięce z opuszczanym bokiem i gryzakiem (120x60 cm) - Graphite
Nie znaleziono opinii