Veres Bern 900 - szafa z szufladami, dwudrzwiowa (90x50.3x207.1 cm) - White Graphite
Opis produktu Veres Bern 900 - szafa z szufladami, dwudrzwiowa (90x50.3x207.1 cm) - White Graphite
Veres Bern szafa 900 - doskonały wybór dla twojego dziecka
Szafa dziecięca Veres Bern 900 to idealne rozwiązanie do przechowywania rzeczy dziecka. Dwudrzwiowa szafa z szufladami jest dość pojemna i przestronna, z wygodnym i przemyślanym rozmieszczeniem zawartości wewnętrznej. Wewnątrz szafy znajdują się półki, drążki do pionowego przechowywania odzieży. Szafa dla dziecka Veres Bern pozwoli Ci wygodnie ułożyć dziecięce ubranka, pościel, dziecięce zabawki i inne rzeczy, a także nauczy Malucha samodzielności. Szafa z szufladami Bern wykonana jest z bezpiecznych i przyjaznych dla środowiska materiałów. Do produkcji mebli dziecięcych firma Veres wykorzystuje drewno, szwedzkie farby i lakiery wodorozcieńczalne o działaniu antybakteryjnym oraz niemieckie okucia Hafele. Wykonane z dbałością o komfort, bezpieczeństwo i zdrowie dziecka.
Cechy Veres Bern szafa 900
Veres Bern szafa 900 oferuje wyjątkową funkcjonalność i design, który wpasuje się w każde dziecinne wnętrze. Wyposażona w 2 wysuwane szuflady, 2 drzwi, 4 półki oraz 2 bary, zapewnia optymalną organizację przestrzeni. Szuflady na prowadnicach teleskopowych o wysokim stopniu obciążenia oraz zabezpieczeniu przed pełnym wysunięciem gwarantują bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Idealna do przechowywania ubrań, zabawek oraz innych przedmiotów dziecka, szafa Veres Bern stanowi nie tylko praktyczne, ale i estetyczne wyposażenie pokoju dziecka.
Kolekcja Veres Nice
Veres Bern to połączenie zwięzłego designu, funkcjonalności i komfortu. Minimalistyczny styl mebli dziecięcych Bern pomoże stworzyć nowoczesne i przytulne wnętrze pokoju dziecięcego. W kolekcji Veres Bern znajdują się meble niezbędne do pokoju dziecięcego: komody z wysuwanymi szufladami, szafy oraz stolik nocny. Meble do pokoju dziecięcego z kolekcji Veres Bern możesz kupić w dowolnym z trzech kolorów: biały, beżowy (kość słoniowa), biało-grafitowy.
Dane techniczne Veres Bern szafa 900 z szufladami
| Waga i wymiary | |
|---|---|
| Waga netto | 86.8 kg |
| Wymiary zewnętrzne | 90x50.3x207.1 cm |
| Opakowanie | Pudełko 1: 209x57x9 cm Pudełko 2: 189x54x11 cm |
| Całkowita waga (brutto) | 90.5 kg |
| Parametry | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość drążków | 2 |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 4 |
| Ilość wysuwanych szuflad | 2 |
| Pasek do mocowania do ściany | tak |
| Materiał | płyta wiórowa |
| Rodzaj | szafa |
| Kolor | beżowy |
| Kolekcje | kolekcja Veres Bern |
| Co zawiera | pasek do mocowania VSS niemieckie okucia Häfele Antybakteryjna farba wodna Sherwin-Williams z jonami srebra eco meble |
Cechy Veres Bern 900 - szafa z szufladami, dwudrzwiowa (90x50.3x207.1 cm) - White Graphite
Dostępność wariantów Veres Bern 900 - szafa z szufladami, dwudrzwiowa (90x50.3x207.1 cm) - White Graphite
| Sortuj wg Cena | Sortuj wg Dostępność | Sortuj wg KOD | Sortuj wg Kolor |
|---|---|---|---|
|
1,679.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141954
|
Kolor:
|
|
1,679.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141955
|
Kolor:
|
|
1,679.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141956
|
Kolor:
|
Opinie o Veres Bern 900 - szafa z szufladami, dwudrzwiowa (90x50.3x207.1 cm) - White Graphite
Nie znaleziono opinii