Opis produktu Nova Niello Black
QPlay Nova Niello Black
Składany rowerek trójkołowy z obrotowym siedziskiem 360° i regulowana rączka dla rodzica. Lekka aluminiowa rama, ciche koła EVA i system szybkiego składania sprawiają, że Nova Niello to idealny towarzysz codziennych spacerów od 10. miesiąca życia aż do 6 lat.
- ✓ Obrotowe siedzisko 360° — przodem lub tyłem do kierunku jazdy
- ✓ 6 etapów rozwoju (10–72 miesiące)
- ✓ Ciche koła piankowe EVA
- ✓ System szybkiego składania bez narzędzi
- ✓ 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
- ✓ Waga tylko 7 kg
Specyfikacja techniczna
| Wiek dziecka | 10–72 miesiące |
| Maksymalna waga dziecka | 25 kg |
| Waga rowerka | 7,0 kg |
| Wysokość | 97 cm |
| Długość (z uchwytem na kubek) | 104 cm |
| Szerokość | 49 cm |
| Regulacja rączki rodzica | 88–93 cm |
| Średnica koła przedniego | 20,5 cm (8,5'') |
| Średnica kól tylnych | 18,5 cm (7,5'') |
| Wysokość siedziska | 33 cm |
| Wysokość oparcia | 39 cm |
| Regulacja oparcia | 3 pozycję |
| Wymiary po złożeniu | 68 × 33 × 38 cm |
| Rama | Aluminium (czarne anodowanie) |
| Koła | Piankowe EVA |
| Pasy bezpieczeństwa | 5-punktowe z nakładkami |
| Budka | Rozkładana z ochrona UV (300D MG) |
| Kolor | Black (czarny) |
Cechy Nova Niello Black
Wariant
Kolor
Black
Inne
producent
QPlay
ean
5061047480489
Dostępność wariantów Nova Niello Black
Wypełnienie kolumn
| Sortuj wg Cena | Sortuj wg Dostępność | Sortuj wg KOD | Sortuj wg Kolor |
|---|---|---|---|
|
529.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 3 dni roboczych
|
152044
|
Kolor:
|
|
529.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 3 dni roboczych
|
152045
|
Kolor:
|
|
529.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 3 dni roboczych
|
152116
|
Kolor:
|
|
529.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 3 dni roboczych
|
152117
|
Kolor:
|
|
529.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 3 dni roboczych
|
152118
|
Kolor:
|
Opinie o Nova Niello Black
Nie znaleziono opinii