Easywalker Miley2
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1,017.99 PLN
Opis produktu Easywalker Miley2
Easywalker Miley²: Najlżejszy i najbardziej kompaktowy wózek
Elegancki, ważący zaledwie 7 kg, Easywalker Miley² to jeden z najbardziej stylowych i kompaktowych wózków na rynku. Dla rodziców, którzy uwielbiają podróżować, dosłownie posiada wszystko, czego potrzebujesz dla swojego dziecka, niezależnie czy jest niemowlakiem, maluchem, czy przedszkolakiem. Bez względu na to, czy poruszasz się samolotem, samochodem czy metrem, Miley² uwielbia podróżować po świecie razem z Tobą i Twoim dzieckiem.
Cechy wózka spacerowego Easywalker Miley²
Lekki wózek – 7 kg
Easywalker Miley² to niezwykle lekki wózek, który waży zaledwie 7 kg, co ułatwia podróżowanie z małym dzieckiem.
Łatwe składanie
Easywalker Miley² składa się jedną ręką w wygodny, samodzielnie stojący pakiet.
Perfekcyjny towarzysz podróży
Easywalker Miley² to idealny towarzysz podróży, niezależnie od planowanego wyjazdu.
Pełne rozłożenie siedziska
Siedzisko Easywalker Miley² można rozłożyć na płasko, zapewniając dziecku doskonały komfort podczas drzemki.
Materiały i pielęgnacja
Wszystkie tkaniny w wózku Easywalker Miley² są wodoodporne i zapewniają ochronę UPF 50+. Tkaniny można prać w pralce.
Łatwe i kompaktowe składanie
Easywalker Miley² składa się na niewielką i przenośną wielkość, a także wyposażony jest w pasek na ramię i torbę podróżną.
Gwarancja dożywotnia
Easywalker Miley² objęty jest gwarancją dożywotnią. Aby skorzystać z gwarancji, użytkownik musi zarejestrować wózek na stronie producenta oraz zachować dowód zakupu.
Lekki i przyjazny w podróży
Kompaktowy i lekki wózek Easywalker Miley² (ważący zaledwie 7 kg) sprawia, że podróżowanie z małym dzieckiem jest łatwe i wygodne.
Bezpieczeństwo
Wózek Easywalker Miley² został przetestowany zgodnie z normami EN1888:2:2018, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort dla Twojego dziecka podczas spacerów.
Specyfikacja wózka Easywalker Miley²
Wymiary wózka
| Szerokość wózka | 44 cm |
| Waga wózka | 7 kg |
Wymiary po złożeniu
| Długość x Szerokość x Wysokość | 58 x 44 x 26 cm |
Udźwig
| Maksymalna waga dziecka | 22 kg |
| Maksymalne obciążenie koszyka | 5 kg |
| Pojemność koszyka | 18L |
Wymiary kół
| Wymiary kół przednich | 12,7 cm |
| Wymiary kół tylnych | 15,2 cm |
Cechy Easywalker Miley2
- miejskie
- dla jednego dziecka
- nożny