Veres – snímatelný přebalovací nástavec na komodu, úzký 600 (53×68 cm) – Graphite
Opis produktu Veres úzký snímatelný přebalovací nástavec 600
Veres úzký přebalovací nástavec na komodu 600
Úzký přebalovací nástavec řady 600 od Veres je ideální řešení pro rodiče hledající ergonomické a bezpečné řešení. Díky optimální výšce komody a promyšlené přebalovací ploše o rozměrech 53×68 cm zajišťuje komfort a bezpečnost jak pro dítě, tak pro rodiče. Veres snímatelný přebalovací nástavec 600 se snadno montuje i demontuje, přičemž nezanechává stopy na desce, díky čemuž se dokonale hodí do moderních interiérů. Vyroben z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky zaručuje odolnost a estetiku po mnoho let. Možnost výběru mezi širokou a úzkou verzí umožňuje přizpůsobit přebalovací nástavec individuálním potřebám a rozměrům komody, což z něj činí univerzální řešení pro každého rodiče.
Technické údaje Veres úzký přebalovací nástavec na komodu 600
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 3,2 kg |
| Vnější rozměry | 71,6–73 × 58,4 × 10,4 cm |
| Balení | Krabice 1 70 × 26 × 7,5 cm / 3,6 kg |
| Celková hmotnost (brutto) | 3,6 kg |
| Parametry | |
| Záruka | 24 měsíců |
| Věk | od narození |
| Materiál | dřevotříska |
| Typ | přebalovací nástavec |
| Barva | Graphite |
| Kolekce | kolekce Veres LD / kolekce Veres Manhattan / kolekce Veres Monaco / kolekce Veres Nice / kolekce Veres Sydney |
| Německé kování Häfele | Při výrobě dětského nábytku Veres se používá německé kování Häfele |
| Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra | Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra bez škodlivých chemických prvků |
| Eko nábytek | Nábytek Veres vyroben z vysoce kvalitního karpatského buku, MDF a dřevotřísky |
Cechy Veres úzký snímatelný přebalovací nástavec 600
- nakładki na komodę
Dostępność wariantów Veres úzký snímatelný přebalovací nástavec 600
| Sortuj wg Cena | Sortuj wg Dostupnost | Sortuj wg KÓD | Sortuj wg Rozmiar | Sortuj wg Kolor |
|---|---|---|---|---|
|
139.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141946
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
139.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141947
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
169.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór w 24h
|
141904
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
169.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141905
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
169.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141908
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
169.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór w 24h
|
141909
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
139.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór w 24h
|
141942
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
139.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141943
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
169.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141903
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
169.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141906
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
169.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141907
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
139.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141941
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
139.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141944
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
139.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141945
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
Opinie o Veres úzký snímatelný přebalovací nástavec 600
Nebyly nalezeny žádné recenze