Opis produktu Veres široký přebalovací nástavec 900
Veres široký přebalovací nástavec na komodu 900
Široký přebalovací nástavec série 900 na dětskou komodu Veres je ideálním řešením zajišťujícím pohodlí jak pro maminku, tak pro dítě. Pohodlná výška komody a prostorná přebalovací plocha o rozměrech 79,6 × 68 cm umožňují odlehčit záda maminky a bezpečné zaoblené tvary zaručují bezpečnost miminka. Veres odnímatelný přebalovací nástavec 900 se snadno montuje a demontuje z komody jako samostatný doplněk, aniž by zanechal stopy na desce. Vyroben z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky, vhodný pro dětské komody o hloubce 48–51,6 cm. Přebalovací nástavec série 900 je k dispozici v široké i úzké verzi a poskytuje dostatek prostoru pro dítě a možnost komfortní péče.
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 4,8 kg |
| Vnější rozměry | 73 × 89 × 10,4 cm |
| Balení | Krabice 1 93 × 23 × 10 cm / 5,4 kg |
| Celková hmotnost (brutto) | 5,4 kg |
| Parametry | |
| Záruka | 24 měsíců |
| Rozměry přebalovací plochy | 79,6 × 68 cm |
| Věk | od narození |
| Materiál | dřevotříska |
| Typ | přebalovací nástavec |
| Barva | Grey |
| Kolekce | kolekce Veres Monaco |
Cechy Veres široký přebalovací nástavec 900
- nakładki na komodę
Dostępność wariantów Veres široký přebalovací nástavec 900
| Sortuj wg Cena | Sortuj wg Dostupnost | Sortuj wg KÓD | Sortuj wg Rozmiar | Sortuj wg Kolor |
|---|---|---|---|---|
|
139.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141946
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
139.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141947
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
169.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór w 24h
|
141904
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
169.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141905
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
169.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141908
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
169.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór w 24h
|
141909
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
139.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór w 24h
|
141942
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
139.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141943
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
169.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141903
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
169.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141906
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
169.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141907
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
139.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141941
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
139.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141944
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
139.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141945
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
Opinie o Veres široký přebalovací nástavec 900
Nebyly nalezeny žádné recenze