Veres – skládací přebalovací nástavec na komodu, úzký 600 (49,6×68 cm) – Beige
Opis produktu Veres skládací úzký přebalovací nástavec 600
Úzký skládací přebalovací nástavec série 600 na dětskou komodu Veres
Přebalovací nástavec série 600 je ideálním řešením pro rodiče, kteří oceňují funkčnost a bezpečnost. Pohodlná výška komody a přebalovací plocha 49,6 × 68 cm zajišťují komfort používání a pomáhají odlehčit záda maminky. Přebalovací nástavec na komodu Veres 600 je vybaven systémem uchycení pomocí minifixů, což umožňuje snadné „složení" nástavce, když není používán. Bezpečné zaoblené tvary a leštěné povrchy zaručují bezpečnost dítěte při přebalování. Produkt lze snadno namontovat a sejmout z komody, aniž by zanechal stopy na desce, což z něj činí vynikající volbu pro každého rodiče. Vyroben z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky, vhodný pro dětské komody o hloubce 48–51,6 cm.
Technické údaje Veres skládací úzký přebalovací nástavec na komodu 600
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 4 kg |
| Vnější rozměry | 71,6–73 × 58,4 × 10,4 cm |
| Balení | Krabice 1 70 × 26 × 7,5 cm / 4,4 kg |
| Celková hmotnost (brutto) | 4,4 kg |
| Parametry | |
| Záruka | 24 měsíců |
| Rozměry přebalovací plochy | 49,6 × 68 cm |
| Věk | od narození |
| Materiál | dřevotříska |
| Typ | skládací přebalovací nástavec |
| Barva | Beige |
| Kolekce | kolekce Veres Bern / kolekce Veres LD / kolekce Veres Manhattan / kolekce Veres Monaco / kolekce Veres Nice / kolekce Veres Sydney |
| Německé kování Häfele | Při výrobě dětského nábytku Veres se používá německé kování Häfele |
| Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra | Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra bez škodlivých chemických prvků |
| Eko nábytek | Nábytek Veres vyroben z vysoce kvalitního karpatského buku, MDF a dřevotřísky |
Cechy Veres skládací úzký přebalovací nástavec 600
- nakładki na komodę
Wymiar przewijaka lub pasującego przewijaka
Przewijaki twarde o wymiarze 50x70 cm pasują do łóżeczek o wymiarze 120x60 cm, natomiast przewijaki twarde 50x80 cm pasują do łóżeczek o wymiarze 140x70 cm
- 60x40 cm,
- 60x54 cm,
- 65x50 cm,
- 65x54 cm,
- 70x50 cm
Dostępność wariantów Veres skládací úzký přebalovací nástavec 600
| Sortuj wg Cena | Sortuj wg Dostupnost | Sortuj wg KÓD | Sortuj wg Rozmiar | Sortuj wg Kolor |
|---|---|---|---|---|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141923
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141921
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141918
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141922
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141916
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141919
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór w 24h
|
141920
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141914
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141912
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141913
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141915
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141917
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141910
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141911
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
129.00 PLN
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór w 24h
|
141918EKS
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
Opinie o Veres skládací úzký přebalovací nástavec 600
Nebyly nalezeny žádné recenze