Veres – skládací přebalovací nástavec na komodu, široký 900 (80×72 cm) – Anthracite
Opis produktu Veres skládací přebalovací nástavec 900
Veres skládací široký přebalovací nástavec na komodu 900
Odnímatelný skládací přebalovací nástavec série 900 na dětskou komodu Veres spojuje funkčnost a bezpečnost. Pohodlná výška komody a přebalovací plocha o rozměrech 79,6 × 68 cm umožňují odlehčit záda maminky. Charakteristickými vlastnostmi nástavce jsou uchycení pomocí minifixů, možnost „složení" v případě potřeby, bezpečné zaoblené tvary, leštěné povrchy a snadná montáž a demontáž bez zanechání stop na desce. Vyroben z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky, vhodný pro dětské komody o hloubce 48–51,6 cm, s možností výběru mezi širokou a úzkou verzí podle potřeb a rozměrů komody.
Technické údaje Veres skládací široký přebalovací nástavec na komodu 900
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 5,6 kg |
| Vnější rozměry | 71,6–73,0 × 89 × 10,4 cm |
| Balení | Krabice 1 93 × 23 × 10 cm / 6,0 kg |
| Celková hmotnost (brutto) | 6,0 kg |
| Parametry | |
| Záruka | 24 měsíců |
| Věk | od narození |
| Materiál | dřevotříska |
| Typ | skládací přebalovací nástavec |
| Barva | Anthracite |
| Kolekce | kolekce Veres Bern / kolekce Veres LD / kolekce Veres Monaco / kolekce Veres Nice / kolekce Veres Sydney |
| Německé kování Häfele | Při výrobě dětského nábytku Veres se používá německé kování Häfele |
| Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra | Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra bez škodlivých chemických prvků |
| Eko nábytek | Nábytek Veres vyroben z vysoce kvalitního karpatského buku, MDF a dřevotřísky |
Cechy Veres skládací přebalovací nástavec 900
- nakładki na komodę
Wymiar przewijaka lub pasującego przewijaka
Przewijaki twarde o wymiarze 50x70 cm pasują do łóżeczek o wymiarze 120x60 cm, natomiast przewijaki twarde 50x80 cm pasują do łóżeczek o wymiarze 140x70 cm
- 75x72 cm,
- 80x50 cm
Dostępność wariantów Veres skládací přebalovací nástavec 900
| Sortuj wg Cena | Sortuj wg Dostupnost | Sortuj wg KÓD | Sortuj wg Rozmiar | Sortuj wg Kolor |
|---|---|---|---|---|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141923
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141921
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141918
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141922
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141916
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141919
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór w 24h
|
141920
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141914
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141912
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141913
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141915
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141917
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141910
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
189.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141911
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
129.00 PLN
159.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór w 24h
|
141918EKS
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
Opinie o Veres skládací přebalovací nástavec 900
Nebyly nalezeny žádné recenze