Opis produktu Veres Monaco 600 vysoká komoda
Veres Monaco vysoká komoda – dokonalé řešení pro ukládání v dětském pokoji
Veres Monaco 600 je výjimečná vysoká komoda navržená s ohledem na potřeby ukládání v dětském pokoji. Vyrobena z vysoce kvalitních materiálů MDF a dřevotřísky s použitím atestovaných vodních laků a prvotřídního příslušenství zaručuje odolnost a bezpečnost používání. Její moderní design bez ostrých rohů a funkčnost díky pěti zásuvkám pracujícím v tichém a plynulém systému Häfele z ní činí nábytek promyšlený v každém detailu. Díky výšce nožek z bukového dřeva je snadné udržovat čistotu pod komodou, což je klíčové pro hygienu v dětském pokoji. Je třeba upozornit, že na tuto komodu nelze montovat přebalovací nástavec, což podtrhuje její specializaci na ukládání.
Proč zvolit vysokou komodu Veres Monaco?
5 zásuvek s plynulým systémem Häfele
Výjimečná funkčnost vysoké komody Veres Monaco se projevuje v použití pěti prostorných zásuvek vybavených moderními teleskopickými výsuvy systému Häfele. Tento mechanismus zajišťuje snadné a bezpečné používání a zabraňuje náhodnému úplnému vysunutí. Toto řešení je obzvláště důležité v domácnosti s malými dětmi, pro které jsou bezpečnost a dostupnost uložených předmětů prioritou.
Bezpečnostní systém Veres Safety System
Vysoká komoda Veres Monaco je vybavena inovativním bezpečnostním systémem Veres Safety System, který zabraňuje převržení nábytku a vypadnutí zásuvek. Jedná se o klíčové zabezpečení doporučené pro veškerý nábytek používaný v místnostech, kde se nacházejí děti. Díky tomu komoda nejen nabízí skvělé možnosti ukládání, ale také zaručuje klid rodičů, kteří vědí, že jejich ratolesti jsou v bezpečí.
Technické údaje Veres Monaco vysoká komoda
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 41,3 kg |
| Vnější rozměry | 60 × 50 × 104,2 cm |
| Balení | Krabice 1: 124 × 55 × 17 cm / 43,5 kg |
| Celková hmotnost (brutto) | 43,5 kg |
| Parametry | |
| Záruka | 24 měsíců |
| Počet výsuvných zásuvek | 5 |
| Nožky | ano, dřevěné |
| Popruh pro uchycení ke zdi | ano |
| Materiál | dřevo / dřevotříska |
| Typ | komoda |
| Barva | bílá / buková |
| Kolekce | kolekce Veres Monaco |
| Obsah balení | bezpečnostní popruh VSS |
| Německé kování Häfele | Při výrobě dětského nábytku Veres se používá německé kování Häfele |
| Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra | Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra bez škodlivých chemických prvků |
| Eko nábytek | Nábytek Veres vyroben z vysoce kvalitního karpatského buku, MDF a dřevotřísky |
Cechy Veres Monaco 600 vysoká komoda
Dostępność wariantów Veres Monaco 600 vysoká komoda
| Sortuj wg Cena | Sortuj wg Dostupnost | Sortuj wg KÓD | Sortuj wg Rozmiar | Sortuj wg Kolor |
|---|---|---|---|---|
|
1,319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142045
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,549.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142010
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,329.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142040
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142047
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142048
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142049
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142050
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,549.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142009
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,549.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142011
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,549.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142012
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,549.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142013
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,549.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór w 24h
|
142014
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,549.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142015
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,329.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142037
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,329.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142038
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,329.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142039
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,329.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142041
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,329.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142042
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,329.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142043
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142044
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142046
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
Opinie o Veres Monaco 600 vysoká komoda
Nebyly nalezeny žádné recenze