Opis produktu Veres Monaco 1200 dětská komoda
Veres Monaco komoda 120 – nepostradatelný prvek vybavení každého dětského pokoje
Navržena s ohledem na potřeby nejmenších je Veres Monaco komoda 120 dokonalým spojením funkčnosti s bezpečným a estetickým designem. Materiály nejvyšší kvality, jako je MDF a dřevotříska, použité při její výrobě jsou doplněny vodními laky s bezpečnostními atesty, což zaručuje dlouhověkost a spolehlivost nábytku. Unikátní design bez ostrých hran, vybavení čtyřmi prostornými zásuvkami, možnost přizpůsobení pro uchycení ke zdi a volitelná montáž přebalovacího nástavce jsou jen některé z předností této komody. Vysoko postavena na nožkách ze solidního bukového dřeva umožňuje snadné čištění podlahy, což je neocenitelné pro udržování čistoty a pořádku v dětském prostoru. Veres Monaco komoda 120 je víc než nábytek – je to promyšlená investice do komfortu a pohody vašeho dítěte.
Proč zvolit Veres Monaco komodu 120?
4 zásuvky s plynulým systémem Häfele
Veres Monaco komoda 120 je vybavena čtyřmi funkčními zásuvkami s moderními teleskopickými výsuvy Häfele zaručujícími plynulé a bezpečné používání. Systém zajišťující plný výsuv zásuvek s pojistkou proti náhodnému vysunutí je ideálním řešením, aby všechny potřebné doplňky byly vždy na dosah ruky – neocenitelné zejména v pokoji nejmenších.
Prostor a organizace
Kromě čtyř prostorných zásuvek nabízí Veres Monaco komoda 120 také dvě další police za elegantními dveřmi, zajišťující ještě více úložného prostoru. Tato dobře promyšlená konstrukce umožňuje snadnou organizaci oblečení, hraček a dalších předmětů nezbytných v dětském pokoji při zachování pořádku a harmonie.
Kolekce nábytku Veres Monaco
Monaco je perla v koruně nabídky výrobce dětského nábytku Veres spojující modernost a funkčnost s jemným akcentem romantiky jihu Francie. Tato výjimečná kolekce zahrnující postýlky, komody a skříně byla navržena s ohledem na zajištění maximálního komfortu a bezpečnosti od prvních dnů života dítěte. Vyrobena z přírodního bukového dřeva s použitím atestovaných barev a laků na vodní bázi s přídavkem iontů stříbra je nábytek z kolekce Monaco nejen krásný, ale i bezpečný pro nejmenší. Dostupnost v šesti elegantních barevných kombinacích umožňuje ideální přizpůsobení každému interiéru a vytvoření prostoru plného tepla a stylu.
Technické údaje Veres Monaco komoda 120
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 61,9 kg |
| Vnější rozměry | 120 × 50 × 85,6 cm |
| Balení | Krabice 1: 125 × 54 × 25 cm / 63,2 kg |
| Celková hmotnost (brutto) | 63,2 kg |
| Parametry | |
| Záruka | 24 měsíců |
| Počet dveří | 1 |
| Počet polic | 2 |
| Počet výsuvných zásuvek | 4 |
| Nožky | ano, dřevěné |
| Popruh pro uchycení ke zdi | ano |
| Materiál | dřevo / dřevotříska |
| Typ | komoda |
| Barva | bílá / buková |
| Kolekce | kolekce Veres Monaco |
| Obsah balení | bezpečnostní popruh VSS |
| Doplňkové možnosti (k zakoupení zvlášť) | skládací přebalovací nástavec široký / skládací přebalovací nástavec úzký / přebalovací nástavec široký / přebalovací nástavec úzký |
| Německé kování Häfele | Při výrobě dětského nábytku Veres se používá německé kování Häfele |
| Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra | Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra bez škodlivých chemických prvků |
| Eko nábytek | Nábytek Veres vyroben z vysoce kvalitního karpatského buku, MDF a dřevotřísky |
Cechy Veres Monaco 1200 dětská komoda
Dostępność wariantów Veres Monaco 1200 dětská komoda
| Sortuj wg Cena | Sortuj wg Dostupnost | Sortuj wg KÓD | Sortuj wg Rozmiar | Sortuj wg Kolor |
|---|---|---|---|---|
|
1,319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142045
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,549.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142010
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,329.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142040
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142047
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142048
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142049
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142050
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,549.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142009
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,549.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142011
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,549.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142012
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,549.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142013
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,549.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór w 24h
|
142014
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,549.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142015
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,329.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142037
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,329.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142038
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,329.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142039
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,329.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142041
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,329.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142042
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,329.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142043
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142044
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
|
1,319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
142046
|
Rozmiar:
|
Kolor:
|
Opinie o Veres Monaco 1200 dětská komoda
Nebyly nalezeny žádné recenze