Opis produktu Veres houpací systém se zásuvkou
Veres houpací systém se zásuvkou k postýlkám LD3, LD6, LD13, LD15
Speciálně navržený houpací systém se zásuvkou značky Veres je inovativní řešení, které zajišťuje jemné a rytmické houpání do stran napodobující uklidňující pohyby tradiční kolébky. Dokonale se přizpůsobuje modelům postýlek ze série Veres LD Classic Collection: LD3, LD6, LD13, LD15 a nabízí nejen komfort a klidný spánek pro ty nejmenší, ale také praktický úložný prostor na dosah ruky.
Technické údaje Veres houpací systém se zásuvkou k postýlkám LD3, LD6, LD13, LD15
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 16,3 kg |
| Vnější rozměry | 112,2 × 57,7 × 21,6 cm |
| Balení | Krabice 1: 132 × 60 × 7 cm / 19,1 kg |
| Celková hmotnost (brutto) | 19,1 kg |
| Parametry | |
| Záruka | 24 měsíců |
| Věk | od narození |
| Typ | příslušenství k postýlce |
| Barva | přírodní |
| Kolekce | kolekce Veres LD |
| Německé kování Häfele | Při výrobě dětského nábytku Veres se používá německé kování Häfele |
| Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra | Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra bez škodlivých chemických prvků |
| Eko nábytek | Nábytek Veres je vyroben z vysoce kvalitního karpatského buku, MDF a dřevotřísky |
Cechy Veres houpací systém se zásuvkou
Dostępność wariantów Veres houpací systém se zásuvkou
| Sortuj wg Cena | Sortuj wg Dostupnost | Sortuj wg KÓD | Sortuj wg Rodzaj | Sortuj wg Kolor |
|---|---|---|---|---|
|
229.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141927
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
229.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór w 24h
|
141924
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
419.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór w 24h
|
141898
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
419.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141893
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
419.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141894
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
419.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141895
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
419.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141896
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
419.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141897
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
229.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141925
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
229.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141926
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
Opinie o Veres houpací systém se zásuvkou
Nebyly nalezeny žádné recenze