Opis produktu Veres houpací systém bez zásuvky
Houpací systém k dětské postýlce Veres LD6, LD13, LD15, LD19
Houpací systém k dětské postýlce Veres LD6, LD13, LD15, LD19 je doplňková volba pro houpání dětské postýlky. Houpání pomáhá dítěti uklidnit se a rychleji usnout. Houpání pomocí příčného kyvadla probíhá ze strany na stranu (vlevo-vpravo) vůči dítěti a opakuje pohyby klasické kolébky. Kyvadlový mechanismus je vynikající volbou k dětské postýlce. Houpací systém bez zásuvky je kompatibilní s následujícími modely postýlek Veres: LD6, LD13, LD15, LD19.
Technické údaje Veres houpací systém k postýlkám LD6, LD13, LD15, LD19
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 6,8 kg |
| Balení | Krabice 1 123 × 25 × 7 cm / 7,4 kg |
| Celková hmotnost (brutto) | 7,4 kg |
| Parametry | |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ | příslušenství k postýlce |
| Barva | bílá |
| Rozměry | 112,4 × 56,1 × 21,6 cm |
| Kolekce | kolekce Veres LD |
| Německé kování Häfele | Při výrobě dětského nábytku Veres se používá německé kování Häfele |
| Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra | Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra bez škodlivých chemických prvků |
| Eko nábytek | Nábytek Veres vyroben z vysoce kvalitního karpatského buku, MDF a dřevotřísky |
Cechy Veres houpací systém bez zásuvky
Dostępność wariantów Veres houpací systém bez zásuvky
| Sortuj wg Cena | Sortuj wg Dostupnost | Sortuj wg KÓD | Sortuj wg Rodzaj | Sortuj wg Kolor |
|---|---|---|---|---|
|
229.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141927
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
229.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór w 24h
|
141924
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
419.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór w 24h
|
141898
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
419.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141893
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
419.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141894
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
419.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141895
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
419.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141896
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
419.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141897
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
229.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141925
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
229.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141926
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
Opinie o Veres houpací systém bez zásuvky
Nebyly nalezeny žádné recenze