Veres – zásuvka bez houpacího systému k postýlce LD6, LD13, LD15, LD19 – Natural Organic
Opis produktu Veres zásuvka bez houpacího systému
Veres zásuvka k postýlkám LD3, LD6, LD13, LD15
Zásuvka bez houpacího systému k dětské postýlce Veres o rozměrech 120×60 cm. Zásuvka Veres je rozdělena na 2 sekce, které se uzavírají posuvnými víčky. Je možná současná montáž s kolečky, avšak není možné dodatečně namontovat houpací systém k zásuvce. Zásuvka bez houpacího systému Veres je kompatibilní s následujícími modely: LD3, LD6, LD13, LD15, LD16, LD18, LD19 a nabízí elegantní a praktické řešení pro uložení nezbytných doplňků a oblečení dítěte.
Technické údaje Veres zásuvka k postýlkám LD3, LD6, LD13, LD15
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 13,6 kg |
| Balení | Krabice 1: 132 × 61 × 7 cm / 15,3 kg |
| Celková hmotnost (brutto) | 15,3 kg |
| Parametry | |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ | zásuvka |
| Barva | Natural Organic |
| Rozměry | 118,9 × 56,6 × 18,7 cm |
| Kolekce | kolekce Veres LD |
| Německé kování Häfele | Při výrobě dětského nábytku Veres se používá německé kování Häfele |
| Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra | Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra bez škodlivých chemických prvků |
| Eko nábytek | Nábytek Veres vyroben z vysoce kvalitního karpatského buku, MDF a dřevotřísky |
Cechy Veres zásuvka bez houpacího systému
Dostępność wariantów Veres zásuvka bez houpacího systému
| Sortuj wg Cena | Sortuj wg Dostupnost | Sortuj wg KÓD | Sortuj wg Kolor |
|---|---|---|---|
|
319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141936
|
Kolor:
|
|
319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141937
|
Kolor:
|
|
319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141938
|
Kolor:
|
|
319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141939
|
Kolor:
|
|
319.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141940
|
Kolor:
|
Opinie o Veres zásuvka bez houpacího systému
Nebyly nalezeny žádné recenze