Opis produktu Veres Sydney 900 dětská komoda
Veres Sydney 900 – ideální komoda do dětského pokoje
Veres Sydney 900 je dětská komoda určená k ukládání oblečení a věcí pro dítě. Dětská komoda Veres Sydney 900 je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů – MDF a dřevotřísky, atestovaných vodních laků a kvalitních kování. Moderní design bez ostrých rohů komody Sydney od Veres skvěle doplňují funkční vlastnosti: 3 výsuvné zásuvky, integrovaný upevňovací popruh VSS pro přichycení ke zdi a možnost namontování přebalovacího nástavce (prodávaného samostatně). Výška nožiček komody Veres Sydney umožňuje pohodlné vysávání pod ní, čímž udržíte dětský pokoj v čistotě. Vyrobeno s důrazem na pohodlí, bezpečnost a zdraví dítěte.
Proč si vybrat Veres Sydney komodu 900?
3 zásuvky s plynným systémem výsuvů Häfele
Když je dítě malé, je velmi důležité mít vše po ruce. Dětská komoda Sydney o šířce 90 cm má tři výsuvné zásuvky. Teleskopické výsuvy s plným vysunutím, vysokou nosností a pojistkou proti úplnému vysunutí. Můžete dítěti převléci oblečení, aniž byste ho opustili – stačí otevřít zásuvku a vzít vše potřebné.
Bezpečnostní systém Veres Safety System
Veres Safety System (VSS) – bezpečnostní systém proti převrhnutí komod, přebalovacích nástavců a skříní. Jde o jedno z nejúčinnějších a nejdoporučovanějších bezpečnostních opatření. Systém VSS zabraňuje převrhnutí komody na dítě a rovněž brání vypadávání zásuvek, čímž je používání komody bezpečnější.
Příslušenství rozšiřující funkčnost Veres Sydney komody 900
Na komodu Sydney lze namontovat 2 varianty přebalovacího nástavce (prodávané samostatně): skládací (úzký z pravé a levé strany; široký) a neskládací (úzký z pravé a levé strany; široký), což umožňuje přizpůsobit komodu individuálním potřebám a preferencím uživatele.
Kolekce nábytku Veres Sydney
Veres Sydney je kolekce dětského nábytku pro novorozence, která spojuje módní barevnost s moderním designem. Dětská postýlka Veres Sydney je vyrobena z přírodního bukového a olchového dřeva; použity jsou rovněž atestované barvy a laky na vodní bázi s přídavkem iontů stříbra. Pro ukládání dětských věcí jsou v kolekci Veres Sydney k dispozici komody šířky 90 cm a 60 cm s výsuvnými zásuvkami na teleskopických výsuvech a dvoudveřová dětská skříň Sydney 850.
| Technické parametry Veres Sydney komoda 900 | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 38,8 kg |
| Vnější rozměry | 89 × 49,2 × 79,7 cm |
| Balení | Krabice 1: 94 × 55 × 22 cm / 41,6 kg |
| Celková hmotnost (brutto) | 41,6 kg |
| Záruka | 24 měsíců |
| Počet výsuvných zásuvek | 3 |
| Nožičky | ano, dřevěné |
| Popruh pro přichycení ke zdi | ano |
| Materiál | dřevo / dřevotříska |
| Typ | komoda |
| Barva | bílá / cappuccino |
| Kolekce | kolekce Veres Sydney |
| Obsah balení | popruh VSS pro přichycení ke zdi |
| Doplňkové možnosti (dokupované samostatně) | přebalovací nástavec skládací široký / přebalovací nástavec skládací úzký / přebalovací nástavec široký / přebalovací nástavec úzký |
| Německá kování Häfele | Při výrobě dětského nábytku Veres jsou použita německá kování Häfele |
| Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra | Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra bez škodlivých chemických prvků |
| Ekologický nábytek | Nábytek Veres vyroben z vysoce kvalitního karpatského buku, MDF a dřevotřísky |
Cechy Veres Sydney 900 dětská komoda
Dostępność wariantów Veres Sydney 900 dětská komoda
Opinie o Veres Sydney 900 dětská komoda
Nebyly nalezeny žádné recenze