Opis produktu Veres sada koleček k postýlce
Veres sada koleček k dětské postýlce
Sada koleček k dětské postýlce Veres je praktická inovace zajišťující mobilitu a snadné přemísťování. Díky pogumovanému povrchu kolečka chrání podlahu před poškrábáním a poškozením. Sada obsahuje kolečka, z nichž dvě jsou vybavena brzdami v souladu s bezpečnostními normami, čímž zaručují stabilitu postýlky v místě používání. Materiál, ze kterého jsou kolečka vyrobena, splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy pro plastové materiály, což potvrzuje norma EN 71-3:2019. Hodí se k modelům dětských postýlek Veres, včetně Monaco LD13, LD15, a nabízejí tak funkčnost i bezpečnost.
Technické údaje Veres sada koleček k dětské postýlce
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Průměr pouzdra | 8 mm |
| Materiál koleček | plast |
| Čistá hmotnost | 0,4 kg |
| Balení | Krabice 1 11,5 × 11,5 × 11,5 cm / 0,5 kg |
| Celková hmotnost (brutto) | 0,5 kg |
| Parametry | |
| Záruka | 24 měsíců |
| Věk | od narození |
| Materiál | plast |
| Typ | příslušenství k postýlce |
| Barva | bílá |
| Rozměry | 6,8 × 5,5 × 7,4 cm |
| Německé kování Häfele | Při výrobě dětského nábytku Veres se používá německé kování Häfele |
| Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra | Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra bez škodlivých chemických prvků |
| Eko nábytek | Nábytek Veres vyroben z vysoce kvalitního karpatského buku, MDF a dřevotřísky |
Cechy Veres sada koleček k postýlce
Opinie o Veres sada koleček k postýlce
Nebyly nalezeny žádné recenze