Opis produktu Veres Nice houpací systém se zásuvkou
Veres Nice houpací systém se zásuvkou k postýlce – ideální řešení pro klidný spánek
Moderní a inovativní Veres Nice houpací systém se zásuvkou k postýlce byl navržen s ohledem na ty nejmenší. Díky němu se uspávání dítěte stává snazším a přirozenějším, protože houpání probíhá ze strany na stranu a napodobuje uklidňující pohyby kolébky. Jde o ideální řešení, které dítěti pomáhá rychleji usnout a zároveň zajišťuje bezpečnost a pohodlí.
Technické údaje Veres Nice houpací systém se zásuvkou k postýlce
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Celkové rozměry | 112,2 × 57,7 × 21,6 cm |
| Hmotnost (netto/brutto) | 16,3 / 19,1 kg |
| Čistá hmotnost | 16,3 kg |
| Balení | Krabice 1: 132 × 60 × 7 cm / 19,1 kg |
| Celková hmotnost (brutto) | 19,1 kg |
| Parametry | |
| Záruka | 24 měsíců |
| Věk | od narození |
| Typ | příslušenství k postýlce |
| Barva | White |
| Kolekce | kolekce Veres Nice |
| Německé kování Häfele | Při výrobě dětského nábytku Veres se používá německé kování Häfele |
| Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra | Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra bez škodlivých chemických prvků |
| Eko nábytek | Nábytek Veres je vyroben z vysoce kvalitního karpatského buku, MDF a dřevotřísky |
Cechy Veres Nice houpací systém se zásuvkou
Dostępność wariantów Veres Nice houpací systém se zásuvkou
Opinie o Veres Nice houpací systém se zásuvkou
Nebyly nalezeny žádné recenze