Opis produktu Veres montážní systém pro přistavnou postýlku
Veres montážní systém pro přistavnou postýlku
Montážní systém pro přistavnou postýlku Veres je inovativní řešení umožňující bezpečné připevnění dětské postýlky k rodičovské posteli. Díky možnosti úplného sejmutí jedné z bočních stěn může dětská postýlka Veres sloužit jako přistavná postýlka a vytvořit tak souvislý prostor pro dítě i rodiče. Systém je určen pro postele o šířce nepřesahující 180 cm a jeho instalace vyžaduje použití speciálních popruhů a dřevěné svorky, které zajišťují stabilitu a bezpečnost. Použití montážního systému Veres zaručuje klidný spánek miminka přímo vedle rodiče při zachování plné bezpečnosti a komfortu.
Technické údaje Veres montážní systém pro přistavnou postýlku
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 0,2 kg |
| Vnější rozměry | 15 × 10,5 × 1 cm |
| Balení | Krabice 1 17,5 × 18 × 9 cm / 0,3 kg |
| Celková hmotnost (brutto) | 0,3 kg |
| Parametry | |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ | příslušenství k postýlce |
| Barva | bílá |
| Německé kování Häfele | Při výrobě dětského nábytku Veres se používá německé kování Häfele |
| Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra | Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra bez škodlivých chemických prvků |
| Eko nábytek | Nábytek Veres vyroben z vysoce kvalitního karpatského buku, MDF a dřevotřísky |
Cechy Veres montážní systém pro přistavnou postýlku
Opinie o Veres montážní systém pro přistavnou postýlku
Nebyly nalezeny žádné recenze