Veres – dřevěný houpací systém k postýlce Monaco 120×60 cm a mini postýlce 80×60 cm (bez zásuvky) – Anthracite Natural
Opis produktu Veres Monaco dřevěný houpací systém
Veres Monaco houpací systém k postýlce – nepostradatelný pomocník při uspávání dítěte
Kyvadlový mechanismus Veres Monaco houpací systém k postýlce představuje ideální řešení pro rodiče hledající účinné způsoby uklidnění a uspání svých ratolestí. Díky jemnému houpání „od hlavy k nohám" tento systém pomáhá dětem rychleji usnout a zajišťuje jim pocit bezpečí a komfortu. Vyrobený z nejkvalitnějšího dřeva, systém s brzdou je přizpůsoben pro postýlku o rozměrech 120×60 cm a nabízí stabilitu a odolnost. Pro menší kolébku Monaco o rozměrech 80×60 cm je navržen speciální houpací mechanismus, který lze využít výhradně s tímto modelem, čímž zaručuje dokonalé přizpůsobení a funkčnost.
Technické údaje Veres Monaco houpací systém k postýlce
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 3,4 kg |
| Balení | Krabice 1: 102 × 15 × 6 cm / 4,2 kg |
| Celková hmotnost (brutto) | 4,2 kg |
| Parametry | |
| Věk | od narození |
| Materiál | dřevo |
| Typ | příslušenství k postýlce |
| Barva | tmavě šedá |
| Rozměry | 90 × 53,6 × 23 cm |
| Kolekce | kolekce Veres Monaco |
| Německé kování Häfele | Při výrobě dětského nábytku Veres se používá německé kování Häfele |
| Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra | Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra bez škodlivých chemických prvků |
| Eko nábytek | Nábytek Veres vyroben z vysoce kvalitního karpatského buku, MDF a dřevotřísky |
Cechy Veres Monaco dřevěný houpací systém
Dostępność wariantów Veres Monaco dřevěný houpací systém
| Sortuj wg Cena | Sortuj wg Dostupnost | Sortuj wg KÓD | Sortuj wg Rodzaj | Sortuj wg Kolor |
|---|---|---|---|---|
|
369.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141932
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
219.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141934
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
369.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141931
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
|
219.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141933
|
Rodzaj:
|
Kolor:
|
Opinie o Veres Monaco dřevěný houpací systém
Nebyly nalezeny žádné recenze