Opis produktu Veres Monaco dětská židlička
Veres Monaco židlička s opěradlem – ideální místo pro malého umělce
Dětská židlička s opěradlem Veres Monaco je dokonalým spojením funkčnosti, bezpečnosti a estetiky přizpůsobeným potřebám nejmenších. Zajišťující pohodlné a stabilní opěradlo povzbuzuje děti k trávení času kreativními hrami a učením. Díky promyšlené konstrukci a vhodné výšce se židlička ideálně hodí k dětskému stolečku ze stejné série a vytváří harmonický prostor pro kreslení, hry či čtení knížek. Atraktivní design a paleta barev umožňují vytvořit inspirující dětský koutek, který bude nejen místem pro hry, ale také prostorem rozvíjejícím fantazii a kreativitu dítěte. Vyrobena z vysoce kvalitních materiálů zaručuje židlička Veres Monaco odolnost a bezpečnost a je nepostradatelným prvkem vybavení pokoje každého dítěte.
Technické údaje Veres Monaco židlička s opěradlem
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 2,9 kg |
| Vnější rozměry | 38,7 × 30 × 55,7 cm |
| Balení | Krabice 1: 33,5 × 36 × 7,5 cm / 3,1 kg |
| Celková hmotnost (brutto) | 3,1 kg |
| Parametry | |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Věk | od 3 let |
| Materiál | dřevo / MDF |
| Typ | dětská židlička |
| Barva | bílá / buková |
| Kolekce | kolekce Veres Monaco |
| Německé kování Häfele | Při výrobě dětského nábytku Veres se používá německé kování Häfele |
| Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra | Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra bez škodlivých chemických prvků |
| Eko nábytek | Nábytek Veres vyroben z vysoce kvalitního karpatského buku, MDF a dřevotřísky |
Cechy Veres Monaco dětská židlička
Opinie o Veres Monaco dětská židlička
Nebyly nalezeny žádné recenze