Veres LD6 – dětská postýlka se sklopnou bočnicí a kousátkem (120×60 cm) – Walnut
Opis produktu Veres LD6 dětská postýlka se sklopnou bočnicí
Veres postýlka LD6 – elegance a bezpečnost spánku vašeho dítěte
Veres LD6 je dřevěná postýlka pro dítě od narození do cca 4 let věku. Klasický dřevěný model LD6, oblíbená klasika, dokonalé spojení komfortu a bezpečnosti, skvěle se hodí do dětského pokoje. Dětská postýlka LD6 se spací plochou 120×60 cm disponuje pohyblivou bočnicí, díky které se rodiče mohou pohodlně naklánět k dítěti. V horní části bočnic postýlky Veres LD6 se nachází ochranný kousátkový nástavec, který chrání dásně dítěte. Dětská postýlka Veres LD6 s kousátkem je vyrobena z ekologicky šetrného dřeva a plastu schváleného pro kontakt s potravinami a potažena švédskou vodou ředitelnou barvou. Vyrobeno s důrazem na komfort, bezpečnost a zdraví dítěte.
Proč zvolit Veres postýlku LD6?
Dětská postýlka se sklopnou bočnicí
Veres postýlka LD6 disponuje pohyblivou bočnicí, díky které se rodiče mohou pohodlně naklánět k dítěti. Sklopnou bočnici postýlky lze snížit nebo zcela sejmout, čímž se Veres LD6 změní v přistavnou postýlku nebo pohovku.
Odnímatelné tři příčky
Když dítě vyroste, bude se moci z postýlky samostatně dostávat a vracet se přes místo, kde jsou vyjmuty příčky, místo aby se pokoušelo přelézat.
Postýlka s kousátkem
S ohledem na bezpečnost a zdraví dítěte disponuje Veres postýlka LD6 ochranným kousátkovým nástavcem po celé horní části bočnic, vyrobeným z pružného materiálu, který chrání dásně dítěte.
Oblíbená klasika, pohodlí a bezpečnost
Dětská postýlka Veres LD6 z klasické řady je vyrobena z bukového a olšového dřeva, leštěné povrchy jsou potaženy švédskou vodou ředitelnou barvou a splňují evropské bezpečnostní požadavky.
Doplňkové příslušenství Veres postýlka LD6
K postýlce Veres LD6 lze zakoupit zvlášť řadu praktického příslušenství, které zvýší funkčnost a komfort používání. Mezi dostupnými možnostmi jsou kolečka s brzdou umožňující snadné přemísťování postýlky po pokoji, houpací systém bez zásuvky pro jemné kolébání, houpací systém se zásuvkou na 2 sekce poskytující další prostor pro doplňky dítěte na teleskopických výsuvech a zásuvka bez houpacího systému, ideální pro uložení lůžkovin či hraček.
Technické údaje Veres postýlka LD6
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 20,1 kg |
| Vnější rozměry | 127 × 70 × 98 cm |
| Balení | Krabice 1: 124 × 76 × 20 cm / 22,9 kg |
| Celková hmotnost (brutto) | 22,9 kg |
| Bočnice postýlky | |
| Pohyblivá bočnice | ano |
| Šířka příčky | 3,7 cm |
| Rozestup příček | 5,6 cm |
| Odnímatelné příčky | ano |
| Ochranný kousátkový nástavec | ano |
| Dno postýlky | |
| Rozměry spací plochy | 120 × 60 cm |
| Výškové pozice spací plochy | 26,5 cm / 42 cm / 57 cm |
| Podložka pod matraci | lamely |
| Šířka lamel | 3,7 cm |
| Tloušťka lamel | 1,0 cm |
| Rozestup lamel | 5,2 cm |
| Parametry | |
| Záruka | 24 měsíců |
| Maximální zatížení | 35,0 kg |
| Možnost využití jako přistavná postýlka | ano |
| Věk | od narození do 3–4 let |
| Materiál | karpatský buk / olše |
| Typ | dětská postýlka |
| Barva | Walnut |
| Kolekce | kolekce Veres LD |
| Doplňkové možnosti (k zakoupení zvlášť) | houpací systém bez zásuvky / houpací systém se zásuvkou / kolečka / montážní systém přistavné postýlky / zásuvka bez houpacího systému |
| Německé kování Häfele | Při výrobě dětského nábytku Veres se používá německé kování Häfele |
| Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra | Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra bez škodlivých chemických prvků |
| Eko nábytek | Nábytek Veres vyroben z vysoce kvalitního karpatského buku, MDF a dřevotřísky |
Cechy Veres LD6 dětská postýlka se sklopnou bočnicí
- drewno bukowe
- drewno olchowe
- możliwość dokupienia
Dostępność wariantów Veres LD6 dětská postýlka se sklopnou bočnicí
| Sortuj wg Cena | Sortuj wg Dostupnost | Sortuj wg KÓD | Sortuj wg Kolor |
|---|---|---|---|
|
1,059.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141969
|
Kolor:
|
|
1,059.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141970
|
Kolor:
|
|
1,059.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141971
|
Kolor:
|
|
1,059.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141972
|
Kolor:
|
Opinie o Veres LD6 dětská postýlka se sklopnou bočnicí
Nebyly nalezeny žádné recenze