Veres LD13 – dětská postýlka se sklopnou bočnicí a kousátkem (120×60 cm) – Walnut
Opis produktu Veres LD13 dětská postýlka se sklopnou bočnicí
Veres postýlka LD13 – komfort a bezpečnost spánku vašeho dítěte
Dětská postýlka se sklopnou bočnicí a kousátkem Veres LD13 je klasický model postýlky pro dítě od narození do cca 4 let věku. Dřevěná postýlka Veres s klasickým designem dokonale spojuje pohodlí a bezpečnost a skvěle se hodí do dětského pokoje s nábytkem v jakémkoli stylu. Model LD13 se spací plochou 120×60 cm disponuje pohyblivou bočnicí, díky které se rodiče mohou pohodlně naklánět k dítěti. V horní části bočnic postýlky Veres LD13 se nachází ochranný kousátkový nástavec, který chrání dásně dítěte. Dětská postýlka Veres LD13 s kousátkem je vyrobena z ekologicky šetrného dřeva a plastu schváleného pro kontakt s potravinami a potažena švédskou vodou ředitelnou barvou.
Proč zvolit Veres postýlku LD13?
Dětská postýlka se sklopnou bočnicí
Postýlka Veres LD13 disponuje pohyblivou bočnicí, díky které se rodiče mohou pohodlně naklánět k dítěti. Sklopnou bočnici postýlky lze snížit nebo zcela sejmout, čímž se Veres LD13 změní v přistavnou postýlku nebo pohovku.
Postýlka s kousátkem
S ohledem na bezpečnost a zdraví dítěte disponuje postýlka Veres po celé horní části bočnic ochranným kousátkovým nástavcem, který chrání dásně před úlomky dřeva či barvy.
Nastavitelná výška dna
Postýlka Veres LD13 disponuje dnem s ortopedickými lamelami, které zajišťují správnou ventilaci matrace a lůžkovin a přizpůsobují se potřebám rostoucího dítěte.
Klasický design, pohodlí, bezpečnost
Dětská postýlka Veres LD13 je vyrobena z olše, potažena švédskou vodou ředitelnou barvou, zajišťující bezpečnost a estetický vzhled a splňující evropské bezpečnostní požadavky.
Doplňkové příslušenství Veres postýlka LD13
K postýlce Veres LD13 lze zakoupit zvlášť různé doplňky, které zvýší její funkčnost a komfort používání. V nabídce jsou kolečka s brzdou umožňující snadné přemísťování postýlky po pokoji. K dispozici jsou také různé varianty houpacího systému: bez zásuvky pro jednodušší konstrukci a se zásuvkou na 2 sekce umožňující uložení nezbytných doplňků na teleskopických výsuvech. Pro ty, kteří oceňují další úložný prostor, je ideální zásuvka bez houpacího systému.
Technické údaje Veres postýlka LD13
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Hmotnost postýlky | 15,7 kg |
| Vnější rozměry | 124,7 × 65,5 × 87,5 cm |
| Balení | Krabice 1: 124 × 76 × 16 cm / 17,8 kg |
| Celková hmotnost (brutto) | 17,8 kg |
| Bočnice postýlky | |
| Pohyblivá bočnice | ano |
| Šířka příčky | 3,7 cm |
| Rozestup příček | 5,6 cm |
| Odnímatelné příčky | ano |
| Ochranný kousátkový nástavec | ano |
| Dno postýlky | |
| Rozměry spací plochy | 120 × 60 cm |
| Výškové pozice spací plochy | 26,3 cm / 39,8 cm / 53,3 cm |
| Podložka pod matraci | lamely |
| Šířka lamel | 3,7 cm |
| Tloušťka lamel | 1,0 cm |
| Rozestup lamel | 5,2 cm |
| Parametry | |
| Záruka | 24 měsíců |
| Maximální zatížení | 35,0 kg |
| Možnost využití jako přistavná postýlka | ano |
| Věk | od narození do 3–4 let |
| Materiál | karpatský buk / olše |
| Typ | dětská postýlka |
| Barva | Walnut |
| Kolekce | kolekce Veres LD |
| Doplňkové možnosti (k zakoupení zvlášť) | houpací systém bez zásuvky / houpací systém se zásuvkou / kolečka / montážní systém přistavné postýlky / zásuvka bez houpacího systému |
| Německé kování Häfele | Při výrobě dětského nábytku Veres se používá německé kování Häfele |
| Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra | Antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra bez škodlivých chemických prvků |
| Eko nábytek | Nábytek Veres vyroben z vysoce kvalitního karpatského buku, MDF a dřevotřísky |
Cechy Veres LD13 dětská postýlka se sklopnou bočnicí
- drewno olchowe
- możliwość dokupienia
Dostępność wariantów Veres LD13 dětská postýlka se sklopnou bočnicí
| Sortuj wg Cena | Sortuj wg Dostupnost | Sortuj wg KÓD | Sortuj wg Kolor |
|---|---|---|---|
|
989.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141961
|
Kolor:
|
|
949.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141959
|
Kolor:
|
|
989.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141957
|
Kolor:
|
|
989.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141960
|
Kolor:
|
|
989.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141958
|
Kolor:
|
Opinie o Veres LD13 dětská postýlka se sklopnou bočnicí
Nebyly nalezeny žádné recenze