Veres Bern 900 – dětská skříň se zásuvkami, dvoudveřová (90×50,3×207,1 cm) – Beige
Opis produktu Veres Bern 900 dvoudveřová skříň
Veres Bern skříň 900 – dokonalá volba pro vaše dítě
Dětská skříň Veres Bern 900 je ideální řešení pro uložení věcí dítěte. Dvoudveřová skříň se zásuvkami je dostatečně prostorná a objemná, s pohodlným a promyšleným uspořádáním vnitřního prostoru. Uvnitř skříně se nacházejí police a šatní tyče pro svislé uložení oblečení. Dětská skříň Veres Bern vám umožní pohodlně uložit dětské oblečení, ložní prádlo, hračky a další věci, a zároveň naučí malého člověka samostatnosti. Skříň se zásuvkami Bern je vyrobena z bezpečných a ekologicky šetrných materiálů. Firma Veres při výrobě dětského nábytku používá dřevo, švédské vodou ředitelné barvy a laky s antibakteriálním účinkem a německé kování Häfele. Vyrobeno s důrazem na komfort, bezpečnost a zdraví dítěte.
Vlastnosti Veres Bern skříň 900
Veres Bern skříň 900 nabízí výjimečnou funkčnost a design, který se hodí do každého dětského interiéru. Vybavena 2 výsuvnými zásuvkami, 2 dveřmi, 4 policemi a 2 šatními tyčemi zajišťuje optimální organizaci prostoru. Zásuvky na teleskopických výsuvech s vysokou nosností a pojistkou proti úplnému vysunutí zaručují bezpečnost a pohodlí používání. Ideální pro uložení oblečení, hraček a dalších předmětů dítěte, skříň Veres Bern představuje nejen praktické, ale i estetické vybavení dětského pokoje.
Kolekce Veres Bern
Veres Bern je spojení stručného designu, funkčnosti a komfortu. Minimalistický styl dětského nábytku Bern pomůže vytvořit moderní a útulný interiér dětského pokoje. V kolekci Veres Bern najdete nábytek nezbytný pro dětský pokoj: komody s výsuvnými zásuvkami, skříně a noční stolek. Nábytek do dětského pokoje z kolekce Veres Bern si můžete zakoupit v libovolné ze tří barev: bílá, béžová (slonová kost), bílo-grafitová.
Technické údaje Veres Bern skříň 900 se zásuvkami
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 86,8 kg |
| Vnější rozměry | 90 × 50,3 × 207,1 cm |
| Balení | Krabice 1: 209 × 57 × 9 cm Krabice 2: 189 × 54 × 11 cm |
| Celková hmotnost (brutto) | 90,5 kg |
| Parametry | |
| Záruka | 24 měsíců |
| Počet šatních tyčí | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Počet polic | 4 |
| Počet výsuvných zásuvek | 2 |
| Popruh pro uchycení ke zdi | ano |
| Materiál | dřevotříska |
| Typ | skříň |
| Barva | béžová |
| Kolekce | kolekce Veres Bern |
| Obsah balení | bezpečnostní popruh VSS německé kování Häfele antibakteriální vodní barva Sherwin-Williams s ionty stříbra eko nábytek |
Cechy Veres Bern 900 dvoudveřová skříň
Dostępność wariantów Veres Bern 900 dvoudveřová skříň
| Sortuj wg Cena | Sortuj wg Dostupnost | Sortuj wg KÓD | Sortuj wg Kolor |
|---|---|---|---|
|
1,679.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141954
|
Kolor:
|
|
1,679.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141955
|
Kolor:
|
|
1,679.00 PLN
|
dostępny - wysyłka/odbiór do 30 dni roboczych
|
141956
|
Kolor:
|
Opinie o Veres Bern 900 dvoudveřová skříň
Nebyly nalezeny žádné recenze