9/9

Targi Dziecięce edycja V

04/10/2018
Jacek Michalski

Targi Dziecięce edycja V

26.10 - 27.10.2018 godz: 10:00 - 18:00, Warszawa ul. Lewinowska 43D

Nie zwlekaj i weź udział w wydarzeniu!

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy

 • Przymiarki fotelikowe

  Nasi eksperci wspólnie z Tobą dobiorą, przeszkolą i zamontują fotelik samochodowy w Twoim aucie. Jeżeli dopiero spodziewasz się dziecka, na pełnowymiarowym manekinie noworodka nauczysz się jak zapinać uprząż bezpieczeństwa i dowiesz się jak powinna wyglądać prawidłowa pozycja dziecka w foteliku samochodowym.

 • Rozmowy i konsultacje z ekspertami

  Podczas dni otwartych do waszej dyspozycji oprócz naszej pomocnej załogi, będą eksperci marek Bebetto, Lansinoh oraz Avionaut.

 • Promocje, rabaty, zniżki, obniżki

  Jak zwał, tak zwał! Grunt, że nie będziesz w stanie przejść obojętnie obok specjalnych ofert targowych, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Poniżej dowiesz się o nich więcej!

 • Konkurs z nagrodami - wygraj fotelik, laktator lub bon na zakupy

  Za każde wydane 100 zł otrzymasz kupon. Wystarczy odrobina szczęścia i w Twoje ręce może wpaść fotelik samochodowy Avionaut Pixel, bon na zakup wózka Bebetto o wartości 500 PLN, bon na zakup koszuli ciążowej o wartości 200 PLN lub laktator ręczny i kompresy żelowe Lansinoh. Kupony zbieramy w dniach 10.10 - 27.10.2018. Losowanie nagród w sobotę, 27.10.2018 o godz. 16:30. Więcej o konkursie dowiesz się klikając tutaj.

Mega oferta targowa na wózek 3w1 lub 4w1

Zestaw 4 w 1

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem wózka dziecięcego, lepszej okazji nie znajdziesz. Skompletuj w TOMI wymarzony zestaw, składający się z wózka głęboko-spacerowego Bebetto, fotelika Avionaut Pixel i opcjonalnie bazy do fotelika samochodowego Avioanut IQ base, a otrzymasz od nas rabat i prezenty o wartosci do 550 PLN. Do zestawu 4w1 (wózek głęboko-spacerowy, fotelik, baza) dodamy gratisy - *lusterko na zagłówek, rolety samochodowe, adapter do fotelika multi z możliwością regulacji kąta nachylenia i torbę.
*Lusterka na zagłówek dostępne do wyczerpania zapasu

Zestaw 3 w 1

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem wózka dziecięcego, lepszej okazji nie znajdziesz. Skompletuj w TOMI wymarzony zestaw, składający się z wózka głęboko-spacerowego Bebetto i fotelika Avionaut Pixel, a otrzymasz od nas rabat i prezenty o wartości do 300 PLN. Do zestawu 3w1 (wózek głęboko-spacerowy, fotelik) dodamy gratisy - rolety samochodowe, adapter do fotelika multi z możliwością regulacji kąta nachylenia i torbę.

Promocje

Z okazji Targów, przygotowaliśmy dla was wspaniałe promocje. TOMI się opłaca!

-100 PLN na fotelik dla nowordka Avionaut Pixel

Przy zakupie fotelika samochodowego Avionaut Pixel otrzymasz rabat -100 PLN oraz gratisy - rolety samochodowe i torbę Avionaut.

-150 PLN na fotelik dla noworodka Avionaut Pixel z bazą

Przy zakupie fotelika samochodowego Avionaut Pixel  z bazą IQ Isofix otrzymasz rabat -150 PLN oraz gratisy - rolety samochodowe, *lusterko na zagłówek  i torbę Avionaut.
*lusterka na zagłówek dostępne do wyczerpania zapasu

-150 PLN na fotelik dla noworodka Avionaut Aerofix z bazą

Przy zakupie fotelika samochodowego Avionaut Aerofix  z bazą IQ Isofix otrzymasz rabat -150 PLN oraz gratisy - rolety samochodowe, *lusterko na zagłówek  i torbę Avionaut.
*lusterka na zagłówek dostępne do wyczerpania zapasu

Bebetto zyskaj 199 PLN

Przy zakupie dowolnego wózka głęboko-spacerowego Bebetto otrzymasz rabat -100 PLN oraz adapter Multi Comfort do fotelika samochodowego o wartości PLN zł za 1 PLN.

-10 % na koszule dla Mamy

Podczas targów otrzymasz rabat -10% na wszystkie koszule ciążowe i do karmienia marki Doctor Nap. Jest to doskonała okazja dla każdej przyszłej i obecnej Mamy, żeby zaopatrzyć się w piękne i komfortowe koszule!

-10% na produkty Lansinoh 

W trakcie trwania targów dziecięcych uzyskasz rabat -10% na cały asortyment Lansinoh. Planujesz zakup laktatora, produktów do pielęgnacji piersi czy przechowywania pokarmu? Nie zwlekaj, skorzystaj!

Partnerzy wydarzenia

Z okazji Targów, przygotowaliśmy dla was wspaniałe promocje. TOMI się opłaca!

Komentarze

Twoja opinia ma znaczenie! Dzięki niej młode mamy łatwiej podejmą decyzję. Pomożesz im? ;-)

Dodaj opinię