Bellamy Ines 3-дверна шафа Neutral Gray
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2,729.97 PLN
Opis produktu Bellamy Ines 3-дверна шафа Neutral Gray
Bellamy Ines
3-дверна шафа
Містка шафа Bellamy Ines, у якій Ви розмістите весь одяг дитини. Вона елегантна та позачасова, а до того ж виготовлена з високоякісних матеріалів. Вона неодмінно доповнить Ваш інтер'єр, а в разі змін в оформленні легко до них пристосується.

Функціональність та технічні характеристики

Функціональність
- • Зручна штанга для речей, які Ви хочете вберегти від зминання.
- • 7 містких поличок, з них 3 з можливістю регулювання.
- • Місткі шухляди з тихими напрямними Blum та системою плавного доводу.
Технічні характеристики
Розміри
- • Ширина: 150,5 см
- • Висота: 180 см
- • Глибина: 51 см
Матеріали виготовлення
Шафа виготовлена з високоякісної МДФ-плити та ламінованої плити. Оздоблена фарбою, безпечною для дітей, сертифікованою відповідно до норми EN71/3. Шухляди обладнані виготовленими вручну порцеляновими ручками. Мають систему плавного доводу.

Cechy Bellamy Ines 3-дверна шафа Neutral Gray
- płyta MDF
- płyta laminowana
Dostępność wariantów Bellamy Ines 3-дверна шафа Neutral Gray
Opinie o Bellamy Ines 3-дверна шафа Neutral Gray
Відгуків не знайдено