9/9

O nas

O nas

Jesteśmy polskim, rodzinnym sklepem, w którym zakupy dla swoich dzieci robi już drugie pokolenie warszawiaków. Z myślą o zapewnieniu dzieciom jak najlepszych warunków do rozwoju stworzyliśmy sklep w którym od ponad 25 lat sprzedawane są sprawdzone i bezpieczne artykuły dziecięce.

Stale rozszerzamy nasz asortyment, dbając o różnorodność i duży wybór produktów. Odkryj z nami produkty dla Mamy i Dziecka, które pomogą Ci zadbać o komfort i bezpieczeństwo Twojej rodziny.

Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą z rodzicami odwiedzającymi nasz sklep.

Na co dzień kierujemy się trzema głównymi zasadami, dzięki którym wiemy, że to co robimy dostarcza Wam wszystkich najpotrzebniejszych rozwiązań, a my czerpiemy satysfakcję z tego, że możemy Wam pomoc i być wsparciem na początku Waszej rodzicielskiej drogi.

 

Doradzanie rodzicom to nasza pasja

Zespół Tomi tworzą specjaliści, którzy o produktach dla dzieci wiedzą wszystko. Codziennie selekcjonujemy tysiące produktów, tak aby dostarczyć Wam te najlepsze jakościowo i najbezpieczniejsze dla Waszych dzieci.

Wiemy, że oferta produktów dla dzieci na rynku jest naprawdę ogromna, dlatego staramy się jak najlepiej poznać Wasze potrzeby i wybrać dla Was te produkty, które będą odpowiadały Waszym potrzebom, stylowi życia czy zainteresowaniom rodziny. Jesteśmy po to aby Wam pomóc!

 

Kompleksowa obsługa

Celem Tomi jest tworzenie zakupowych rozwiązań, które ułatwią start przyszłym rodzicom. One Stop Shop , czyli wszystko czego potrzebujesz - począwszy od chwili poczęcia dziecka, poprzez czas trwania ciąży, aż do momentu narodzin dziecka – dostępne jest w jednym miejscu.

Intuicyjny system zakładek na stronie internetowej podpowie Ci na jakie produkty powinieneś zwrócić uwagę przy kompletowaniu wyprawki do szpitala, czy w wyborze pierwszych produktów dla dziecka.

Jeśli chcesz poznać bliżej wszystkie artykuły i potrzebujesz pomocy lub podpowiedzi, odwiedź sklep stacjonarny w którym nasi specjaliści pomogą dobrać Ci najbardziej odpowiednie produkty do Twoich potrzeb.

 

Odpowiedzialność społeczna

Nasza firma podejmuje działania na rzecz edukacji i poszerzania świadomości rodziców i opiekunów dzieci na temat bezpiecznego podróżowania. Nasi Specjaliści uczestniczą w szkoleniach i konferencjach, ponieważ wiemy, że indywidualne potrzeby każdego rodzica wymagają od nas specjalistycznej wiedzy oraz szczególnego podejścia.

 

13 000 produktów

 

Profesjonalne doradztwo

 

Bezpieczne i wygodne formy płatności

 

Międzynarodowa wysyłka

 

Bezproblemowe zwroty i wymiany

 

Atrakcyjne ceny