9/9

KONKURS - Wygraj 1 z 4 nagród! Targi Dziecięce V edycja

08/10/2018
Katarzyna Jaworska

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Zasady są proste!

 
  • Zrób zakupy w sklepie stacjonranym TOMI

    Zrób zakupy w sklepie stacjonarnym TOMI z siedzibą w Warszawie na ulicy Lewinowskiej 43D, za minimum 100 PLN i otrzymaj kupon! Za każde wydane 100 PLN otrzymasz 1 kupon (200 PLN = 2 kupony, 300 PLN = 3 kupony itd.)

  • Wypełnij kupon

    Wypełnij kupon w sklepie stacjonranym i wrzuć go do specjalnej urny konkursowej, która znajduje się przy kasie głównej.

  • Przyjdź 27.10.2018r. do sklepu TOMI i zobacz czy wygrałeś!

    Już 27.10.2018 r. o godzinie 16.30 będziemy wybierać zwycięzców z klietnów obecnych na losowaniu! Nie może Cię zabraknąć! ;-)

Zobacz co możesz wygrać!

Fotelik samochodowy dla niemowlaka Pixel marki Avionaut 

BON o wartości 500 PLN na zakup dowolnego wózka wielofunkcyjne marki Bebetto

Laktator ręczny oraz kompresy żelowe marki Lansinoh

BON o wartości 200 PLN na zakup koszul ciążowych i do karmienia marki Doctor Nap

Partnerzy wydarzenia

REGULAMIN KONKURSU

I. Postanowienia ogólne

1. Organizatorem Konkursu jest PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE TOMI z siedzibą w Warszawie, ul. Lewinowskiej 43D, zwane dalej Organizatorem.

2.Sponsorami nagród konkursowych są: 

a. Nagroda pierwsza - Fotelik samochodowy Avionaut Pixel - sponsorem jest firma KARWALA sp. z o.o., sp. k., ul. Łukasiewicza 172, 42-130 Wręczyca Wielka.
b. Nagroda druga – Bon o wartości 500 PLN na zakup wózka wielofunkcyjnego Bebetto w sklepie TOMI- sponsorem jest firma PPH ARO Karoń Sp. J., ul. Ludowa 265, 42-200 Częstochowa.
c. Nagroda trzecia - Bon o wartości 200 PLN na zakup koszul ciążowych i do karmienia Doctor Nap sklepie TOMI - sponsorem jest firma Doctor Nap, ul. Czartoryskiego 10, 95-030 Stara Gadka - Łódź.
d. Nagroda czwarta - Laktator ręczny oraz kompresy żelowe Lansinoh - sponsorem jest SensiMed, ul. Jaworowa 84, 05-830 Nadarzyn.

3. Uczestnikiem konkursu, może zostać każdy Klient sklepu stacjonarnego TOMI w Warszawie, ul. Lewinowska 43D, który dokona zakupu za minimum 100 PLN płacąc gotówką lub kartą kredytową, zwany dalej Klientem.

4. Celem Konkursu jest promocja sklepu stacjonarnego TOMI z siedzibą w Warszawie, przy ul. Lewinowskiej 43D.

5. Konkurs odbywa się na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.

6. Regulamin Konkursu dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej tomi.pl.

7. Prawidłowe wypełnienie kuponu konkursowego i wrzucenie go do urny konkursowej jest równoznaczne z akceptacją wszystkich postanowień niniejszego regulaminu.

8. Konkurs ma charakter jednorazowy.

 

II. Założenia organizacyjne

1. Edycję konkursu rozpoczyna jego ogłoszenie.

2. Zgłoszenia w formie kuponów przyjmowane są od dnia 10.10.2018 r. do dnia 27.10.2018 r. do godziny 16.00.

3. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:

• Zrobienie i zapłacenie za zakupy w sklepie stacjonarnym TOMI z siedzibą w Warszawie na ulicy Lewinowskiej 43D, za minimum 100 PLN, co upoważnia do otrzymania jednego kuponu. Za każdy zakup o wartości 100 PLN wydawany jest jeden kupon. Nie ma ograniczenia co do ilości wydanych jednemu klientowi kuponów za dokonane zakupy. Przykładowo klient który dokonał zakupu i zapłaty na kwotę 1000 PLN otrzyma do wypełnienia 10 kuponów.

• Tylko prawidłowo wypełnione i wrzucone do urny konkursowej kupony biorą udział w wyborze zwycięzcy. Urna konkursowa znajduje się przy kasie głównej sklepu TOMI na ulicy Lewinowskiej 43D. Kupony można wrzucać do urny od chwili ogłoszenia konkursu do dnia 27.10.2018 do godziny 16.00.

 

III. Przyznanie nagrody

1. Ogłoszenie wyników konkursu następuję poprzez wybranie kuponu z urny konkursowej dnia 27.10.2018. Wybór zwycięzcy rozpocznie się o godz. 16.30 w sklepie stacjonarnym TOMI na ulicy Lewinowskiej 43D.

Warunkiem przyznania i odbioru nagrody jest obecność Klienta podczas wyboru kuponu i zgłoszenie się po jej odbiór po wyczytaniu jego imienia i nazwiska oraz okazaniu dowodu zakupu w postaci paragonu lub faktury. W przypadku nie zgłoszenia się klienta po nagrodę po dwukrotnym wyczytaniu imienia i nazwiska wybierany jest następny kupon, a kupony klienta, który nie zgłosił się po odbiór nagrody nie są brane pod uwagę przy kolejnym losowaniu nagród.

2. Odbiór nagrody następuje bezpośrednio po wybraniu zwycięzcy w sklepie Organizatora.

3. Organizator zastrzega sobie prawo do zweryfikowania zgodności danych osobowych Klienta z dowodem osobistym i wypełnionym kuponem.

4. Losowanie odbywa się w następującej kolejności:
Pierwszy wylosowany kupon otrzymuje nagrodę numer 4 - Laktator ręczny oraz kompresy żelowe – tym samym tracąc możliwość wygrania kolejnych nagród, które biorą udział w losowaniu. 
Drugi wylosowany kupon otrzymuje nagrodę numer 3– Bon o wartości 200 PLN na zakup koszul ciążowych i do karmienia Doctor Nap – tym samym tracąc możliwość wygrania kolejnych nagród, które biorą udział w losowaniu. 
Trzeci wylosowany kupon otrzymuje nagrodę numer 2 – Bon o wartości 500 PLN na zakup wózka wielofunkcyjnego Bebetto – tym samym tracąc możliwość wygrania kolejnych nagród, które biorą udział w losowaniu.
Czwarty wylosowany kupon otrzymuje nagrodę numer 1 – fotelik samochodowy Pixel Avionaut. 

 

IV. Przetwarzanie danych osobowych

1. Dane osobowe Klientów, na podstawie udzielonej przez nich zgody, będą przetwarzane przez Organizatora dla potrzeb prowadzenia Konkursu na warunkach określonych w ustawie z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

 

V. Postanowienia końcowe

1. Organizator nie odpowiada za nieprawidłowe dane zgłoszone przez Klienta.

2. W sprawach nie dających się przewidzieć i nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyduje Organizator.

3. Wszelkie spory oraz zdarzenia nieprzewidziane niniejszym Regulaminem rozstrzyga Organizator.

Komentarze

Twoja opinia ma znaczenie! Dzięki niej młode mamy łatwiej podejmą decyzję. Pomożesz im? ;-)

Dodaj opinię