9/9

Cosatto Zoomi

51583
 Cosatto Zoomi, fig. 13
Najedź lub kliknij na zdjęcie, by powiększyć
549.00 PLN
 Cosatto Zoomi, fig. 1 Cosatto Zoomi, fig. 2 Cosatto Zoomi, fig. 3 Cosatto Zoomi, fig. 4 Cosatto Zoomi, fig. 5 Cosatto Zoomi, fig. 6 Cosatto Zoomi, fig. 7 Cosatto Zoomi, fig. 8 Cosatto Zoomi, fig. 9 Cosatto Zoomi, fig. 10 Cosatto Zoomi, fig. 11 Cosatto Zoomi, fig. 12
 • Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Dostępność w sklepie stacjonarnym
Zalety oferty

Bezproblemowe zwroty i wymianaMożesz zwrócić zakupione produkty w ciągu 14 dni od dostarczenia przesyłki

Wygodne formy płatnościW wygodny sposób zapłać za swoje zamowienie. Wybierz płatność kart, szybkim przelewem, kurierowi podczas doreczenia przesyłki lub za pomoca PayPal.

Najlepsze cenyJesteśmy dumni z naszych cen! Codziennie monitorujemy tysiące ofert, tak aby Twój koszyk z zakupami kosztował jak najmniej.

Opis

Cosatto Zoomi

Dzielny strażnik Twojego dziecka. Rośnie razem z nim, od małego aż do starszaka. Fotelik jest wytrzymały dostosowany do grupy 123 wyposażonym w system 5 Point Plus dla wygodnych, długodystansowych podróży.

 • Odpowiedni od 9 do 36kg (około 9 miesięcy do 12 lat)
 • Grupa 123
 • Łatwy w montażu
 • Przodem do kierunku jazdy
 • Anti-Escape system zapobiegający się wyślizgnięciu dziecka z uprzęży
 • Uniwersalny montaż zarówno z przodu jak i z tyłu samochodu
 • 5-punktowa uprząż z systemem szybkiego wypięcia klamry
 • Montaż za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego
 • Możliwość odłączenia uprzęży przy funkcji podwyższenia
 • Regulacja wysokości zagłówka
 • Miękkie i wygodne podłokietniki
 • 2-częściowe, 2-stronne wkładki fotelika
 • Łatwo zdejmowana do prania tapicerka
 • Zmienia się w fotel dla starszego dziecka z ochrona tułowia i głowy
 • Dodatkowe osłonki na szelki oraz brzuszek dziecka
 • 4 LETNIA gwarancja (Polska)
 • Zgodny z normą ECE R44/04

5 Powodów by kupić fotelik Zoomi

Każdy milusiński potrzebuje bezpiecznego transportu. Wykorzystaj moc fotelika Cosatto Zoomi z grupy 123. Rośnie razem z dzieckiem, dla wygodnych, długodystansowych podróży. Wybierz tego idealnie dostosowanego, wielozadaniowego strażnika…

Rośnie w podróży – Nie ma potrzeby kupowania kolejnego fotelika. Od małego do wysokiego, Zoomi zaopiekuje się i zabezpieczy dziecko w każdej podróży – przodem do kierunku jazdy, montaż zarówno z przodu jak i z tyłu samochodu.

Idealna regulacja – dzięki funkcji siedziska, 2-częściowych, 2-stronnych wkładkom otulającym dziecko oraz 5-pozycyjnemu, regulowanemu zagłówkowi – Zoomi jest rosnącym filarem bezpieczeństwa.

Przytulny ochraniacz – dzięki ochraniaczom szelek, brzuszka oraz miękkim podłokietnikom, Zoomi jest prawdziwym misiem przytulasem, ale nie mówcie mu że tak napisaliśmy. Zdejmowana do prania tapicerka, utrzymuje go lśniącego.

Wygodna ochrona – 5-punktowa uprząż z systemem szybkiego wypięcia, komfortowe wkładki dookoła mocnego gracza, sprawiają, że Zoomi jest twardym orzechem na szczycie swoich możliwości.

Przyjaciel w podróży – ten moment kiedy nieśmiertelne w podróży pytanie ma być zadane: „czy już dojeżdżamy do celu?” … słyszymy tylko cichy chichot Zoomi – wszyscy dowiezieni bezpiecznie. Misja wykonana!

Nowy system Anti-Escape zapobiegający się wyślizgnięciu dziecka z uprzęży

Już jest! Kolejny innowacyjny system Cosatto. Uprząż fotelika zyskała nowy poziom bezpieczeństwa.

 • Badania pokazały, iż ponad 70% dzieci bawi się uprzężą i się z niej wydostaje, ryzykując poważne obrażenia. Cosatto opracowało rozwiązanie.
 • Nowy system Cosatto Anti-Escape został zbudowany przez twórców oryginalnego, wielokrotnie nagradzanego systemu uprzęży ‚5 Point Plus’.
 • Jak pokazały testy, 9 na 10 dzieci nie było w stanie wydostać się z uprzęży z systemem Cosatto Anti-Escape. To jest rezultat namacalny.

Zgodny z: ECE R44/04

TESTOWANIE: NIE POZOSTAJEMY PRZY STANDARDACH

Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest naszą obsesją. Oznacza to, że możesz mieć pewność i zaufanie do światowej klasy produktów, testowanych ponad Europejskie standardy bezpieczeństwa. A to dopiero początek.

Nasz dedykowany zespół techników, szczegółowo testuje i testuje, aż każdy produkt spełni nasze własne, surowe wymagania. Testujemy je również w życiu codziennym, aby móc przewidzieć Twoje wymagania, a jeśli test nie istnieje – wymyślamy go sami. Wszystkie nasze produkty są następnie gruntownie przetestowane przez rodziców, zanim otrzymają końcową ocenę. Oni nie tylko testują nasze produkty, oni je pobudzają do życia!

Nieustannie oceniamy, przeprojektowujemy i testujemy nasze produkty w połączeniu z wiodącymi europejskimi organizacjami testującymi oraz Wami. Wasze opinie są bardzo istotne. Gdy produkt jest niewystarczająco mocny, nie dostaje zielonego światła.

 

Zapoznaj się z 6 punktami bezpiecznej instalacji, które dotyczą wszystkich fotelików samochodowych.

6 Zasad bezpiecznej instalacji

 1. Unikaj “buckle crunch” podczas wypadku. Buckle Crunch może wystąpić gdy zamek pasa jest ponad bazą fotela, lub jej dotyka. Jeżeli u Ciebie w samochodzie zachodzi takie zjawisko, można skręcić cięgno mocujące zamek do 3 obrotów, jedynie gdy zamek jest na cięgnach wykonanych z pasów bezpieczeństwa .
 2. Ustaw wysokość uprzęży fotelika na właściwą pozycję. Zapoznaj się z instrukcją, aby się upewnić, że pozycją uprzęży jest prawidłowa.
 3. Właściwy przebieg pasa. Raz jeszcze, zapoznaj się z instrukcją, aby się upewnić, że pas jest właściwie zamontowany.
 4. Nie skręcaj pasów ani uprzęży. Skręcone pasy samochodowe, lub uprzęży fotelika, zaburzają ich prawidłową pracę i zmniejszają poziom bezpieczeństwa.
 5. Bez grubych ubrań. Grube ubrania mogą spowodować obniżenie poziomu zabezpieczenia przez uprząż, dlatego zawsze upewnij się, że dziecko nie posiada zbędnych ubrań na sobie w foteliku. Zasada ta dotyczy również osób dorosłych, mniej ubrań = bezpieczniej.
 6. Unikaj styczności z zagłówkami. Zagłówki samochodowe nie mogą przeszkadzać fotelikom, czyli ich dotykać. Usuń zagłówek z auta, lub obróć do o 180 stopni, gdy montujesz fotelik dla dziecka.

Dodatkowo, w fotelikach montowanych za pomocą ISOFIX, należy upewnić się, że obydwa złącza są właściwie zapięte, przed rozpoczęciem używania fotelika.

 
Cechy

waga dziecka (grupa) wg. ECE R44:
9-36 kg (1, 2, 3)

homologacje

ECE R44:

sposób montażu

kierunek montażu:
 • FWF - przodem do kierunku jazdy

Inne

producent:
Cosatto
Opinie

Twoja opinia ma znaczenie! Dzięki niej młode mamy łatwiej podejmą decyzję. Pomożesz im? ;-)

Napisz opinię
Podobne produkty